Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

BERAN - MUŽ (charakteristika)

3. února 2008 v 21:59 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Muž - Beran
Přítel, milenec nebo manžel ve znamení Skopce je agresivní, energií nasycený a neklidný. Jeví se nepraktický a impulzivní, ale vždy plný fantazie a dynamiky. Kdo s ním někam vyjde, nemůže vědět, kde skončí.
Ale určitě to bude vzrušující. Tento muž v jedné minutě dovede být velkorysý a v druhé již skrblík. Může ženu dohnat až k šílenství, ale ona řekne, že to bylo krásné, protože působil zcela eroticky.
Je to dominující osobnost, nedbající na pravidla a konvence. Nezajímá ho "misionářské postavení", když je v posteli, pokud ovšem vůbec v posteli je. Dovede dělat lásku i na kapotě auta nebo v motorovém člunu.
Jeho vyvolená prožije všechny radosti, jaké si jen může přát a někdy i trochu více. Slasti je nadbytek, ale někdy se podobá hře v kuželky s ručními granáty. Každým okamžikem může něco bouchnout.
Je žárlivý. Svou ženu chce i s kůží a vlasy, což však od něj samotného se očekávat nedá. I když skočí do postele kdekoliv, od své ženy požaduje naprostou věrnost. Žárlí na každého, od svého nejlepšího přítele až po listonoše.
Na vše jde bouřlivě, hned strhává oděv z těla, ale dodrží, co slíbí, není nudný. S ním je možno prožít noc, na kterou se nezapomíná. Je možno ho k sobě připoutat, když se pochválí jeho technika - lichotkám je velmi přístupný, pokud nejsou příliš okaté, protože Skopec není hloupý.
O svých schopnostech je tak přesvědčen, že velké lichotky by považoval spíš za podceňování sebe. Pro ženu, která má ráda klidný, domácký život, není tento muž vhodným partnerem. Ale přece jen lze cítit šarm chlapce, který potřebuje chránící matku.
Kdo to pozná přes lehký povrch, získá i jeho srdce. Ženě, kterou miluje, prokáže věrnost, spravedlnost, jemnost. Má smysl pro humor a zálibu pro inteligentní a vnadné ženy.
Svou bohatou duchovní pohotovost používá k odhalování nepřirozenosti a mylného zdání. Podstaty je přímé, jde si svou vlastní cestou. Je schopen si vydělat mnoho peněz, se kterými však nedovede zacházet. Ve vydávání peněz spatřuje cestu k projevení moci. Pro ženu je problém držet s ním krok.
Klíčem k jeho sexuálnímu chování je impulzivita. Dávat a brát v sexuálním vztahu se musí teprve naučit. Na odpor vůči jeho sexuální fantazii reaguje netrpělivě.
Ať se nikdo nepokouší vodit ho za nos. Co se mu nelíbí řekne hned. Kdo s ním nechce do postele, ať raději zůstane doma u televize, neboť on si nenechá se sebou zahrávat.
A kdo se nechce účastnit her, o kterých doposud četl jen v knihách, ať rovněž raději zůstane doma u háčkování nebo pletení. Vše rutinované ho nudí k smrti. Žena, která se chce Skopci zalíbit, musí nechat plynout svou fantazii bez omezení.
O následky se nestará. Chce-li mít ženu, pak celou. Kdo s tímto mužem chce mít poměr, nesmí zapomenout antikoncepční pilulku. Je možno nechat blízko i prezervativ, ale není řečeno, že jej použije.
Lze očekávat, že on se ujme vedení. Podněty snad přijme, ale stejně si je přizpůsobí podle svého gusta. Kdo mu dovolí polibek na ňadra, může počítat s jeho jazykem po celém těle. U něj je stále nutné být připravena na nečekané, na překvapení.
Jeho bezuzdný pud se vyžívá ve slasti mezi šokujícím a zakázaným. Skopec je badatel, stojící u velitelského můstku. Je podrážděn, když mu někdo zkříží cestu.
Duchovně zůstává vždy mlád, má snahu po vedení. Má sklon k sadismu. Pak nezná ohled. Jen hlazení mu nestačí. Tahá za vlasy, štípe prsní bradavice, nebo zatlouká partnerce svůj penis do úst, až to bolí. Kdo to snese bez vzdychání, může tak zvýšit pocit jeho rozkoše.
Jedna z jeho oblíbených pozic je, že před ním klečící partnerku bere zezadu. To může být také ve variaci přes židli či jiný kus nábytku v ohnutí. Při normální pozici klečí rád mezi nohami ženy, pozvedne její zadek vzhůru a pak celou silou přitlačí.
Když stárnoucí Skopec zjistí, že již není tak potentní jak v mládí, stojí před tvrdou zkouškou. Nesprávné slovo v nesprávný čas jej může učinit i přechodně impotentním - což je pro něj velkou ranou. Pak reaguje svým obvyklým způsobem, agresivně.
Snad pak naváže vztahy s půltuctem žen, polovic tak starých, jak je on. Nepodaří-li se mu to, může to vést k jeho zhroucení. Je-li v rozkvětu svých let, je nutno se chránit před jeho agresivitou a jeho sklonem způsobit bolest.
Vezme ženu dříve, než je připravena, jen aby vychutnával její úder. Při spojení kouše, tvrdě cucá poštěváček. Propukne-li u něj sadismus, pak bič či kožený opasek posílí jeho požitek.
Rány na zadní část partnerky vychutnává nejen rukou, ale i kartáčem na vlasy, pingpongovou pálkou, bambusovou holí. Najde-li povolnou ženu, tvrdě ji podrazí a když prosí o milost, stává se krutějším. Tak získává plný orgasmus. Ím bouřlivěji přichází, tím lépe pro něj.
Přirozeně, že i jiné situace ale extrémistou je téměř vždy. Žena, doprovázející Skopce, musí vždy pamatovat na "nouzový východ", který použije, když jeho sexuální problémy jsou přílišné.
Závisí jen na ní, zda při něm zůstane a bude dále prožívat extrémní lásku. Skopec mívá sklon i ke skupinovému sexu. Čím více, tím zábavnější. Je to vesměs Skopec, který je strůjcem vztahů v kruhu známých.
Rád ukazuje své sexuální znalosti a zvyklosti a přichází s takovými idejemi, které šokují. S jednou výjimkou:na něj se nesmí odzadu. Ne proto, že by to neodpovídalo jeho estetickým zásadám, ale že tato pozice ohrožuje jeho "mužskost". Tendence k sadismu je výrazná u mnoha Skopců.
Muž ve Skopci "Lovecký pud"
Skopec je lovec hledající kořist. Svou "oběť" lokalizuje rychle a zaměří se na cíl. Podvědomí mu již řekne, která se nechá pohltit i s chlupy. Většinou to bývá žena hledající ochranu, žena, jíž imponuje jeho mužnost a která akceptuje jeho naprostou dominantnost.
V její přítomnosti se sice chová spíš chladně, ale hlavou mu už běží ty nejvášnivější scénky. Ještě vystřelí do společnosti své tolik obávané šípy, jež mají dokázat, jak je inteligentní, ale v příštím okamžiku si už svou vyvolenou představuje ve všech možných milostných pozicích. Svléká ji očima a při pouhém pohledu na knoflík u její halenky se mu sbíhají sliny.
Jestliže mu žena, o niž se uchází, naznačí, že se jí to líbí, Skopcova dominující role se plně rozvine. Od této chvíle rozhoduje on co, jak a kde. Je-li na nějakou ženu zaměřen, vzrušuje ho na ní všechno: jak si pohrává s vlasy, její výstřih nebo jak si přehazuje nohu přes nohu a trochu se jí poodhrne sukně.
To všechno ho zneklidňuje a znervózňuje - a ona teď bude za tato "muka" pykat. Skopec na lovu za kořistí by se neměl provokovat. Kdo se toho odváží, měl by také počítat s důsledky.
Koketní hrátky, které nevedou k cíli, nejsou podle jeho gusta, a tady s ním nejsou žádné špásy. Žena, která s ním chce strávit noc, by měla instinktivně vycítit, že rozum tohoto muže ovládá rozkoš. Může to být tedy nebezpečné. Když je teď tak vydrážděný, chce jen rychle dosáhnout cíle. A proto žádné upejpání!
Erotické dobrodružství nyní musí probíhat podle jeho představ. Cestou ke společnému hnízdečku lásky už přemýšlí, jak ji co nejrychleji svléknout. A pokud se ještě dokázal ovládnout a nesvedl ji hned v autě, vrhne se lačně na její tělo, sotva za nimi zapadnou dveře.
Je ve svém živlu a soustředěně se dotýká rozhodujících míst. Její holá pleť je doslova alektrizující, rychle ji chce zbavit zbytečných šatů a zkoumat ji jazykem i rukama. Počíná si sice překvapivě něžně, ale to všechno se odehraje během několika sekund, neboť Skopec žádné dlouhé předehry nemiluje.
Má chuť a chce ji uspokojit. Když do partnerky vnikne, je to osvobozující okamžik, a teď chce co nejrychleji dosáhnout vrcholu (raději ještě jednou, možná v noci, až ona bude spát).
Skopec dává přednost dominantnímu postavení. Líbí se mu zejména, když před ním partnerka klečí a on si ji bere zezadu, případně ji zvedne, přitiskne ke zdi a vnikne do ní. Má teď v hlavě jedinou myšlenku: svůj orgasmus. Ji však právě jeho bezuzdná síla umí dohnat k šílenství.
Třebaže si Skopec počíná v milostné hře dominantně a animálně, zatouží i po něžné ruce. Nejcitlivější zakončení nervů má na hlavě, v obličeji a na hrudi. Vzrušuje ho, když si mu partnerka hraje s vlasy, něžně ho hladí po čele, když putuje přes obličej a krk na hruď.
Tuto něhu vychutnává se zavřenýma očima. Přitom se s ním musí zacházet velmi jemně, neboť teď je ve zcela jiném světě a nesmí být vyrušen náhlými pohyby nebo nevhodnými slovy.
Skopce mimořádně vzrušuje hlasité sténání. To má pak pocit, že je opravdu dobrý a že svou roli perfektně ovládá. Dovede ženě přivodit takovou rozkoš, že ta až křičí, a to ho opět vzrušuje.
Někdy má Skopec sklon k zapovězeným formám, možná dokonce k sadismu. V představách vidí svou partnerku nejraději na kolenou, jak jí dlaněmi pevně drží zadeček a miluje ji.
Nebo si ji bere, když ani není připravená, a to tak rychle, že se kochá, jak ji vylekal. Protože má nejraději zcela oddanou partnerku, rád ji také připoutává. Ne že by s ní zacházel brutálně, ale její bezmocnost a bezbrannost ho velice vzrušuje, konečně si s ní může dělat, co chce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama