Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

BERAN - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 21:55 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Žena - Beran
Je nesnadno vystižitelná. Působí chladně, nepřístupně a někdy působí dojmem, že má něco proti mužům. Ale není tomu tak. To je jen zdání, klam, který svádí muže, aby se na ni díval z jistého úhlu, zatímco ona je zcela jiná.
Je to dokonalá herečka, okouzlující, plná rozporů a temperamentní, se schopností citově se rychle přepnout, takže pomalu reagujícího muže zanechá za sebou v oblaku prachu.
Muž se musí spokojit s jejími přáními, která podléhají drastickým změnám. V hovoru je impulzivní a vesměs se ani nestará o to, co říká. Její dynamický neklid drží muže v poklusu. A pokud s ní neudrží krok, ukáže mu záhy svou netrpělivost a vyšlehne varovné blesky.
Usuzuje rychle, někdy krutě a neuvažuje, kdy chce zasáhne ranou. Je-li rozčilená, je nutno se mít na pozoru. Tato žena dovede řvát a škrábat, až teče krev. Podobá se trhající tygřici, která zkrotne, až když nalezne uspokojení.
Kdo se s ní nemůže měřit, ať dá raději od ní ihned ruce pryč. Není pro amatéry a lidi slabého srdce. Bude se snažit mávat mužem a její agresivita může na něj zapůsobit tak, že se postavil čelem proti útoku Skopce, tomu je možno gratulovat.
Takový pozná, že se to vyplatí. Skopec-žena se zdá být bez bázně. Má ráda tělesnou činnost, běh na lyžích, tenis, plachtění, milování a to vše koná s velkým nadšením, protože její tělo je při tom v činnosti. Má ráda sex jako velkou životní radost.
Ale přeje si jej přímo, hledá milence, nikoliv klidného otce. Jako společnice je náruživá, věrná, citová a pozemská. Je spontánní, podnikavá, schopna nadšení, není však lehkomyslná.
Bývá idealistkou a myslitelkou, ale neočekávejme, že bude rozumnou a že to bude mít vliv na klid. Když se pro něco rozhodne, pak to také tak míní. Proto jsou tyto ženy pro muže tak přitažlivé.
Jsou vždy tam, kde se něco děje a podněcují k podnikání i jiné. Mají v sobě mnoho obdivuhodného, jsou rády obdivovány. Lichocením se u nich dosáhne všeho. Rády slyší, že jejich tělo je hezké.
Neprojdou kolem zrcadla, aby se do něj nepodívaly. Dárky nemusí být drahé, ale rozjitřující. Je možno darovat půvabné, dráždivé prádlo nebo voňavou noční košilku, ačkoliv raději spí nahá, protože má ráda smyslný pocit svého těla.
Ráda láká zástupy lidí. Scenerie pro ni musí být vždy široká a divoká a je zapotřebí chytrého muže, aby tuto ženu uchvátil. Muž, který se s ní ožení, se musí spokojit s rolí zástupce velitele, nebo se připravit na stoletou válku.
Tyto ženy mívají potíže v manželství, vyplývající z jejich sklonů k nezávislosti a z neschopnosti držet se doma. Dle jejich mínění jsou zde peníze proto, aby se vydávaly. Ve financích snadno ztrácejí přehled. Domnívají se, že peníze opět budou a o budoucnost se příliš nestarají.
Muž zde musí býti něco jako finanční génius, aby se dostal z fiaska, vyvolaného okolnostmi. Povaha této ženy je jen velmi málo dotčena věkem, snad jen trochu zmírněna.
Je optimistkou a těší se na zítřek, který může být lepší než dnešek. Muž, který se s touto ženou ožení, musí být připraven na lomoz, třesk, nakupovací orgie, mohutné sexuální srážky, žárlivost, mimomanželské aféry, netrpělivost, sobectví a výbuchy.
Snad vlivem jiných planet může tato žena splnit sen o ženskosti. Je nutno pečlivě studovat její horoskop ještě dříve, než ona se začne vážně zajímat mužem. Jedno je jisté: je to plná žena.
O svých úmyslech nenechává muže dlouho na pochybách. Její tajné sexuální fantazie pak přinášejí zářivé erotické květy, protože je skrznaskrz smyslná, ženská a náruživá.
Oddá-li se, pak spíše pro své vlastní potěšení, než pro potěšení muže. Sex může provozovat na každém vhodném místě. Zadní sedadlo auta jí vyhovuje stejně jako pohovka v kanceláři nebo pokoj v motelu.
Když jí to chytí, pak od ní není možno očekávat žádné zjemnění. Ještě dříve, než může zhasnout světlo, či pustit romantickou hudbu, leží muž již bez kalhot na zádech. Ona sama je nezakrytá a připravena k akci.
Tato žena nejenže ví, co chce,ale také ví, jak to získat. Je-li na někoho ostrá, pak bude stržen, aniž by si nějak pomohl. Je nutno s ní jednat pevně, postavit hráze její agresivitě, muž se nesmí od ní nechat ochočit.
A sedí-li již jednou u kormidla, musí pokračovat bez ohledu na ztráty. Její chuť je lačná, téměř živočišná, potřebuje partnera pro ni rostlého. Nenachází-li tato žena dostatečné sexuální uspokojení, jde si svou cestou. Pak manžel nebo přítel, který by chtěl vést patřičný život, bude ji vídat stále řidčeji.
Její možnosti sexuálního uspokojení jsou tak velké, že se neoddá línému milovníkovi. Je podnětnou silou ve hře lásky a ujímá se hned vedení. Její místo je "nahoře", muž leží dole a ona určuje rytmus pohybů.
Ona chce vládnout a také diktuje cestu k orgasmu. Řvaní, sténání, kousání, škrábání - s tím je nutno u ní počítat. Koho netrápí jizvy, ten ať ponechá této ženě volnou ruku. Ale nejprve je nutno zkrátit délku jejích nehtů, jinak se jeho záda budou podobat pestré mapě.
Žárlivost u této ženy vzniká spíše ze zraněné pýchy než z pocitu vlastnictví. Vesměs mívá kratší, ale intenzivnější aféry, neboť v jádru je to primitivní, svéhlavé stvoření s živočišným sexuálním pudem.
Je nešťastná, když v jejím životě není žádný muž po ruce, nebo když přetrhne pásku se svým milencem číslo jedna. Snadno však dochází k nesrovnalostem vlivem jejího nevázaného temperamentu a unáhleného úsudku. Manžela nebo milence m ůže učinit poměrně nešťastného.
Otce svých dětí si tato žena vyhledává pečlivě. Zvolí si raději dobře stavěného řidiče náklaďáku nebo obchodníka se zeleninou se silným sexuálním vznětem před nudným inženýrem nebo právním zástupcem. Tak vybíravá pro pouhou soulož již není.
Když přijde do pohybu, oddá s plně, vychutnává sex. Má zájem o svou vlastní rozkoš a je přístupná každé technice, která ji zvyšuje. Šokující nebo zakázané ji mimořádně láká. Jendnotvárnost - nuda v životě lásky ji může dohnat až k sexuálnímu sadismu.
Znamená to kožený opasek nebo bič jako symbol utlačení mužíčka. V obrazu ženy ve vysokých botách, koženém oblečení a s bičem se skrývá vesměs žena-Skopec, sexem posedlá. Aby dosáhla plného uspokojení, chce muže pokořit, aby vyšel naprázdno.
K tomu používá svého těla jako návnady. A když muž reaguje, musí pykat. Tento vztah vládkyně a otroka ji přivádí od vrcholu k vrcholu. Pro tento účel se snaží i patřičně oblékat.
Žena ve Skopci "Cílevědomě k extázi"
Žena narozená ve Skopci sice působí na první pohled chladně a nepřístupně, avšak muž s jistou dávkou dobrodružství, který riskuje druhý pohled, objeví ženu neobyčejně smyslnou a vášnivou, jež nemá zábrany rozvíjet svou sexuální fantazii. Noc strávená s touto ženou může být plná rozkoše, pokud je ovšem po její vůli...
Chladně a vypočítavě muže zhodnotí, aniž si toho on všimne; ví, zda má chloupky na hrudi, jaké nosí slipy, jakou používá vodu po holení nebo jak se jí dotýká. Shledá-li žena ve Skopci svůj protějšek jako objekt hodný své žádostivosti, akceptuje-li ho, použije všeho, aby ho dostala tam, kde ho chce mít. A zatímco vesele a bezstarostně žvatlá u kávy, promýšlí už strategii. Základní otázka zní: jak si na něm smlsnout?
A jestliže se do toho už jednou dala, vynaloží obrovskou energii a její vynalézavost je bezmezná. Ale pozor! Máme tu co dělat se skutečnou egoistkou. Aby ukojila svou žádost, bere si, co potřebuje, a je-li to nutné, bere si to kdekoli a tak rychle, jak to její vyrušené tělo žádá. Pro jemnocitné donchuány to skutečně není.
Pokud jde o toto potěšení, nelze od ní očekávat něhu ani dlouhé předehry. Muže vzruší a hlavu mu poplete tak, že není schopen jasně uvažovat. Žena Skopec totiž umí použít hlavu i tělo k tomu, aby ho přivedla k výkonu na plné obrátky. Dřív, než se partner stačí rozmyslet, jak si počínat, je už bez kalhot na pohovce (případně na nějakém mnohem nepohodlnějším místě), a ona v celé své odhalené kráse nad ním.
Při milostném aktu je žena ve Skopci raději nahoře, chce ovládat a vidět partnera pod sebou. Vychutnává jeho podřízenou pozici, kdy je jí zdánlivě bezmocně vydán na milost a nemilost, i touhu v jeho očích. Vzrušuje ji postavení paní-otrok.
V pozici nahoře může ostatně nejlépe určovat rytmus a pohyb tak, aby dospěla k orgasmu. Pod ní je nástroj její rozkoše. Pokud nesáhne žádaného vrcholu, nijak se před partnerem nestydí a ukojí se sama. Během milostné hry musí žena ve Skopci každou sekundu cítit, že se blíží k vrcholu; soustřeďuje se na to se zavřenýma očima a nepřeje si být rušena hlasitými steny ani ordinérními slůvky, které by ji měly rozvášnit.
Má-li pocit, že jí partner nevěnuje dost pozornosti a počíná si sobecky, okamžitě hru přeruší. Ostatně nenávidí, když ji chce partner "překvapit" zezadu. Toho se tedy laskavě vyvarovat, jinak je po vášnivé noci.
Žena ve Skopci mívá krátké, ale intenzivní románky, neboť je to svéhlavé stvoření, které vzrušuje dobrodružství. Ve svém sexuálním životě si tu a tam najde urostlého řidiče kamiónu nebo stavebního dělníka. Vzrušuje ji pot na jeho snědém svalnatém těle, hrubé rysy obličeje, pohledy, které ji nepokrytě vybízejí, aby dělala to, co on chce. To dráždí její smyslnost. Je to holá mužnost, již si ona pod sebou rozkošnicky podmaní.
Žena ve Skopci by chtěla být žádoucí od hlavy až k patě. Nejraději by si nechala líbat prsty u nohy a současně laskat ňadra. Na těle má bezpočet erogenních zón, zvláště citlivá jsou však záda a vnitřní strany stehen i intimní oblast. Rozplývá se rozkoší, když ji partner hladí po holých zádech od krku až po zadeček a zase zpátky nebo když pátrá prsty po vnitřní straně stehen, až se ponoří do její svatyně.
Vzrušuje ji také, jestliže jí partner fouká do ucha nebo saje ušní lalůčky. Dočista ztrácí hlavu, líbá-li ji muž s plnovousem, pod jehož vousy vibrují konečky nervů.
Tu a tam má také ráda, když ji uchopí tvrdší ruka. Cítí drsnou dlaň, něžně a zároveň energicky putující po jejím těle, je to síla mužských svalů, která si ji na okamžik podmaňuje. Je-li rozvášněná, chce svou rozkoš ovládat sama, proto dává přednost pozici nahoře. Také ráda experimentuje, zkouší nové, ale jen když věří, že to povede k jejímu uspokojení.
Fantazii ženy ve Skopci velice podněcuje vzrušující pornofilm. Bezuzdná soulož na obrazovce ji dovede rozvášnit až k šílenství.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 imp imp | E-mail | 3. února 2008 v 22:33 | Reagovat

pěkný :) v něčem možná i docela pravdivý

2 x.x.x. x.x.x. | 4. února 2008 v 14:53 | Reagovat

fakt good ;-) je fakt, že nějaký věci jsou o mě hodně pravdivé...

3 Angel4ewer Angel4ewer | Web | 4. února 2008 v 15:04 | Reagovat

xD njn vim co sem dávám:D:D a simtě... odkdy tě vzrušuje porno??:D

4 x.x.x. x.x.x. | 4. února 2008 v 15:06 | Reagovat

:-D ehmmm....mno porno zrovna neee...ale některý lidi ve znamení berana asi jo....mě vzrušuje ty víš kdo nééé?? :-D :-D :-D

5 Angel4ewer Angel4ewer | Web | 4. února 2008 v 15:07 | Reagovat

jj vííím si ho užívej dokud můžeš:)) vy dva ste se sešli:-*

6 x.x.x. x.x.x. | 4. února 2008 v 15:12 | Reagovat

:-* díky...ale musíš uznat, že mi taky....hlavně naše new píp show ne??? :-D

7 Angel4ewer Angel4ewer | Web | 4. února 2008 v 15:16 | Reagovat

:D:D wow to dotáhnem do konce  a pak to někam pošlem do televize-budem uža slavný:D:D

8 Angel4ewer Angel4ewer | Web | 4. února 2008 v 15:16 | Reagovat

jj a stim máš pravdu ...jen nechápu proč dyž na nás někdo kouká tak jen nevěřícně kroutí hlavou:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama