Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

BLÍŽENCI - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 22:17 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Žena - Blíženci
V této ženě je skryt celý harém. Jak u pohádkového ducha z láhve, když se zavolá, objeví se vždy zcela jiná, záhadná, uchvacující, svůdná bytost. Dovede připoutat každého, protože je v hovoru strhující, duchaplnou a vyzývající partnerkou.
S účastí také poslouchá a projevuje zájem o problémy jiných. Kdo jí svěří svá přání, naděje anebo obavy, nalezne ochotného posluchače a nezůstane bez odpovědi. Rády analyzují životní situace a udělují rady. Snadno uzavírají přátelství, ale vesměs nejsou přizpůsobeny k trvalejším vztahům.
Lze se spoléhat na jejich přání k narozeninám, telefonní rozhovory a rychlé poklony. Pro každého přítele mají srdce na svém místě, na dlani, takže je vidě, ale vlastnit jej nikdo nemůže.
Blíženec-žena chce být oblíbena a sama má bezpodmínečně každého ráda. Zachmuří ji, když se jí bere příliš času, nebo když se ji obtěžuje s problémem, který již dávno vyřešila ke své vlastní spokojenosti. Hledá stále ventil pro svou přetékající činorodost.
Jedná spontánně, rychle se rozhoduje, spoléhá se více na své reflexy než na úsudek. Nesnadno se soustředí na jeden úkol, protože její zájem ji táhne stále k dalším. Nic ji nefascinuje více než novoty.
Má dobrou vůli vykonat práci od počátku až do konce. Avšak v polovině začne být netrpělivá a ohlíží se po něčem novém, co by jí poskytlo více vzrušení. A tak, jak je tomu v zaměstnání, tak tomu bývá i u milenců. Je to mnohostranná žena, zábavná kamarádka, obohacení života, někdy má však tíseň z neznámého, temnou náladu pochybnosti.
Pak potřebuje silné rámě, o které by se mohla opřít. I když je teplého srdce a jemného citu, přece jen se některým jeví chladná. To pochází od jejího sklonu spoléhat se více na svou inteligenci než na cit. Vládne zde Merkur, planeta logického myšlení. Je nutno ji doprovázet na její intelektuální úrovni. Nesnažit se ji připoutat.
Je to volný duch, nikoliv pták pro zlatou klec. Jejím stylem je přijít, kdy se jí líbí a odejít, kdy se jí to hodí. To platí jak pro okolí, tak pro lidi. I od sexuálního partnera požaduje duchovní shodu a nenechá se zahnat do podřadného postavení.
Hodí se lépe pro zaměstnání než pro domácnost. Ale pokud sama chce, může být dobrá i tam, ovšem nikdo ji k ničemu nemůže nutit. Především v mládí navazuje více známostí. Stále něco mění a proměňuje, přestavuje nábytek, hledá nový příbytek, zkouší nové recepty, novou dietu, nové rozptýlení.
Nepracuje-li na sobě, pak se zabývá svým milencem a snaží se jej "zlepšit". To snad vysvětluje, proč tolik žen-Blíženců zůstává neprovdanými. Změna náleží k její životní dráze. To jediné nemůže ovlivnit.
Miluje luxus a snaží se ho dosáhnout. To se týká i jejího sex-appealu. Protože se citově neváže, není u ní obtížné použít sexu jako zbraně. A k tomu má dostatek šarmu a fantazie. Její vztahy k mužům se jeví, jako by byly bez srdce. Avšak zneužití milenci jsou vesměs schopni vše prominout a zapomenout, pokud si je opět vezme. Žena, která dovede učinit život tak zajímavým, se nenajde snadno.
Nepotřebuje zvláštní inscenaci. Stačí jí zadní sedadlo v autě nebo lóže v kině. Od milence požaduje, aby si ponechal dost času, protože se nechce štvát. Její rozpoložení v lásce se může bleskově změnit, především, když muž pospíchá.
Ona sama musí určovat tempo a běda milenci, který by se snažil hnát věc rychle dopředu. Dovede zchladnout tak, až rozohněnému muži ztuhne krev v žilách. Muž musí dbát především o to, aby se vyvinulo správně laděné smýšlení. Pak teprve žádost oba sjednotí.
Vychutnává si celou stupnici lásky od slovního podnětu až k lechtání a dráždění, od smyslného podnětu až k necudnosti. Trpělivost odměňuje celým, jí vlastním sexuálním překypěním - více žádný muž nemůže požadovat. Milenec, který si ji chce udržet, si musí uvědomit, že tato žena hledá ideál.
Vztah lásky pro ni musí být všeobjímající společenství, spojující tělesné a duchovní, romantické a praktické. Mnohdy začne sama. Mnozí muži mají rádi sexuálně agresivní ženy. Obraz muže, kterého chce ovládnout, je různý. Tato žena má velké možnosti. Lehce vzplane.
Není zde význačný požadavek sexu nebo vilnosti, která ji pohání, je prostě zvědavá. A nestydí se za své počínání, protože neuznává žádné jiné měřítko mimo svého. Koná ráda dvě věci nejednou. Při předehře spojuje náruživé polibky s ručním podněcování ostatních citlivých zón.
Při hře nezapomíná používat i své ruce. Má dobré nápady, spočívající v její intuici a vymýšlí mnoho podnětných a dráždivých variací. Hledá stále více a více uspokojení. Hnána neúnavnou fantazií a nevyčerpatelnou zvědavostí, pečuje o pohlavní styk častěji než jiné ženy jiných znamení a zkouší všechny možné experimenty.
Může být i bisexuální a při styku s družkami ráda přejímá střídavě mužskou a ženskou roli. Při milostné hře s mužem mají některé až sklon k sadismu. Bleskové tlačení, štípání nebo skřípnutí delikátních míst způsobují u partnera až výkřiky.
Při svém hledání nejvyšší extáze přechází někdy až k fetišismu. Může být podnícena vůní těla. Ať je její fetišismus jakéhokoliv druhu, podnítí ji spíše tělesně než citově. Zvědavost, nikoliv perverzita, je motivem její hry. Stejně, jako muž tohoto znamení, má ráda erotické hračky a při jejich použití vykazuje mnoho fantazie.
Žena v Blížencích "Vůdkyně"
Všechny výlety do světa sexu jsou většinou opravdu dobrodružné. Protože žena v Blížencích se rozhoduje citem a intuicí, vrhá se do milostných vztahů po hlavě. Může to být skok do studené vody nebo také naopak lázeň v Karibském moři.
Pro milostný akt nepotřebuje žádnou zvláštní inscenaci. Romantika je sice fajn, ale jí nebude vadit "rychlovka" na toaletě v restauraci nebo v některé zadní řadě v kině. Samozřejmě za předpokladu, že ona určuje tempo a její milenec věnuje dostatek času tomu, aby ji uspokojil.
Ale běda, jestli na ni bude chvátat! To pak zmrzne na rampouch a jen tak rychle zase neroztaje. Dovede ho až k jistému bodu a dále pak očekává, že se o tu správnou náladu postará on. I když se to tak nezdá - neboť se ženou v Blížencích se jde často velmi rychle k věci - plně se oddává milostné hře, počínaje jemným šimráním přes smyslné vzrušení a stav extáze až k osvobozujícímu orgasmu.
Při milostném aktu však tato žena hledá ideál, soulad oboustranné touhy, splynutí těl a duší, překrytí romantiky a reality, a pro to by si její partner měl udělat přece jen trochu více času. Žena v Blížencích je totiž velmi lehce vznětlivá, na uspokojení jejích představ a požadavků je však třeba vynaložit nezbytnou trpělivost. Vyplatí se to, neboť její sexuální vzplanutí skýtá partnerovi bezmezné uspokojení.
Žena v Blížencích často začíná sama. Koneckonců má chuť, a chce-li tuto chuť uspokojit, počíná si často dost agresivně. Vůbec nevadí, když i její partner je trochu agresivní. Je to tak.
Je to výzva k souboji se stejně silnou osobou, která působí eroticky dráždivě. Žena v Blížencích je zvědavá na sex nejen v mentálním smyslu, ale také proto, že ji přepadne touha po rozkoši. Dokáže překračovat všechny meze (které si sama vytýčila) a vydat ze sebe všechno. Za to se nebude nikdy stydět.
Při předehře ráda dělá žena v Blížencích víc věcí najednou. Jak by to taky mohlo být jinak? Zahrnuje svého partnera vášnivými polibky a současně zkoumá jeho tělo. Je to objevitelská cesta, která ho nanejvýš vzrušuje. Při fellatiu je zaměstnán nejen její jazyk, ale i ruce jsou aktivní.
Nápady má zcela intuitivní, a aby vystupňovala své vzrušení, vymýšlí si neustále nové variace. Její zvědavost je nevyčerpatelná, fantazie bez odpočinku a rozkoš je prý nezměrná. Se vším experimentuje a všechno vyzkouší, neboť chce větší vyrušení a větší uspokojení.
V sexu hledá optimum, a aby je našla, zvláště v mladém věku často střídá milence. Jsou to samozřejmě zcela rozdílné typy - vyzkouší všechny, od světlovlasých andělů až po italské svalovce.
Její fantazie je zrcadlovým odrazem dualistické bytosti. Jednou je to okouzlující dívka nebo každou buňkou svého těla žena, která se pokorně podřizuje, jindy zase představuje aktivní mužský živel, který si bere, co potřebuje. V tomto případě má sklon k sadismu. Je pro ni vzrušující zkoušet, jak daleko může jít, když svému partnerovi působí fyzickou bolest.
U ženy v Blížencích existuje také latentní sklon k bisexualitě. Proto ze své radosti z experimentování nevylučuje ani lásku mezi osobami stejného pohlaví. Chce vědět všechno. Při sexu se ženou se ujímá mužské role a také zde opět prokazuje nápaditost.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pája Pája | 21. března 2009 v 13:18 | Reagovat

Nj to sem celá já :-)

2 Léňa Léňa | E-mail | 17. června 2010 v 15:11 | Reagovat

Je opravdu úžasné si přečíst neco o svém já a hlavně když o tom moc nevíte.Člověk se učí celý život.Čest Blížencům.

3 mma mma | 16. prosince 2011 v 9:58 | Reagovat

Můžu jen říct, že je občas dost těžký, se svým druhým "Já" žít:)

4 Jája Jája | 19. dubna 2012 v 21:14 | Reagovat

Hmm,docela hodně se to podobá!

5 Felicity Felicity | E-mail | Web | 19. března 2014 v 21:09 | Reagovat

Žasnu nad tím, jak mě to dokáže vystihnout :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama