Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

BÝK - MUŽ (charakteristika)

3. února 2008 v 22:25 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Muž - Býk
Neodpovídá představě bouřlivého milovníka. Přichází trpělivě, ale svéhlavě. Dlouho se rozhoduje, avšak když se rozhodne, nepovolí, dokud nedosáhne svého. Jestliže si vyhlédne nějakou ženu, pak mu neunikne.
Koketování u něj mizí. Ví přesně, že se nyní hraje. Čím více se namlsá, tím je houževnatější. Není svéhlavějšího muže. Není možno se před ním opevnit, ohradit.
Pokud je intelektuální, používá umění přemlouvání, ale je-li třeba, posléze jen přikazuje. Je si vědom svého těla a své přitažlivosti. Je zemský, požitkářský, smyslný. Své náruživosti vychutnává rád v pohodlném okolí. Dbá na tlumené světlo, jemnou hudbu, servíruje sekt.
Vhodné okolí je pro něj stejně důležité jako akt samotný. Obklopuje se pěknými věcmi, má rád pěkný nábytek a obrazy, chce ze všeho to nejlepší. Taktika odkladu je pro něj ztrátou času. Rád dobře jí a pije, čímž jeho hmotnost pro něj může být problematická. Nejí jen proto, že má hlad, ale aby vychutnával požitek z jídla.
To platí i pro jeho sexuální chuť a cení si ženy, která dovede tyto jeho potřeby uspokojit. Z jídla, pití a sexu si vybírá jen to nejlepší. Romantické snění pro něj není. Jeho chuť je požitkářská a přímá. Je skutečným mužem ve skutečném světě. Jeho neotřesitelná svéhlavost pochází z jeho důvěry ve svou sexualitu.
Na rozdíl od jiných mužů ji nemusí zdůrazňovat. Je potěšením jít s tímto mužem. Každou ženu přesvědčí, že taková jaká je, je nejlepší. Zná cenu peněz a chce za ně získat opět jen hodnotné. Teprve pak otevírá peněženku. Nikdo ho nemůže odloučit od jeho peněz, jen on sám. Vydává peníze rozumně a šetří pro slunné dny.
Při tom však své milé k narozeninám věnuje briliantové náušnice, které si již dlouho přála. Nebo vystojí dvě jízdenky první třídy pro dalekou cestu. Vyznačuje se zdravým lidským rozumem. Je konstruktivní, stabilní, neštítí se ani tvrdé práce. Překážky jej činí houževnatějším. Přes svou zřejmou vitalitu se z nemoci zotavuje jen zvolna. Na druhé straně však o své zdraví dbá více než ostatní muži.
Instinktivně cítí, že musí zůstat zdráv. Nesnažte se něco mu předepisovat. Intuitivně ví, co má dělat a učiní to. Raději nepodnikejte nic za jeho zády. Je sice mírumilovný, ale vzplane-li, přechází do vzteku. Nesnadno odpouští a zapomíná.
Muži zrozeni v prvé polovině tohoto znamení mají rádi aktivitu. Potřebují ji a chtějí ji. Pro problémy hledají jasné, věcné řešení. Žena, která si chce Býka-muže udržet vyhrožováním nebo vydíráním, se musí připravit na vážné nepříjemnosti. Muži, zrození ve druhé polovině tohoto znamení, se chápou spíše úskoků, ale mnohdy bývají záhy prohlédnuti. Býk má sklon k žárlivosti. Chce si udržet všechno své vlastnictví.
Je vytrvalým sběratelem a nerad se od něčeho odlučuje. Snaží se i o udržení trvalého přátelství. Má sklon jen k těm lidem, kteří ho nerozčilují. Dovede svéhlavě bojovat i pro ztracenou věc, ale činí jen málokdy něco, co by mohlo jiným přinést výhody.
K tomu je egocentrický. První polovina tohoto znamení dává lidem trochu netrpělivosti. Chtějí bezprostřední zážitky. Snaží se o dosažení cíle, ale vesměs s mrháním energie nadměrným pohybem a rozčilením, protože maličkostem věnují mnoho pozornosti a chtějí je odstranit z cesty.
Druhá polovina tohoto znamení dává zrozencům spíše klikatou cestu a ne vždy je přivádí k cíli. Od matadora je možno se naučit, jak jednat s Býkem. Matador přenechává býku jen jednu stranu arény a vyčkává na straně druhé, až k němu přijde.
Muž-Býk je silné vůle, silného sexu, chtivý vlastnictví, ale i citový. Má vrozené nastavení na sex, což může býti zvláště podnětné. Žena, která disponuje chápavostí a trpělivostí a především ta, která hledá u muže ochranu a bezpečí, zde nalezne toho pravého.
Rád miluje. Jsou lidé, kteří používají sexu, aby se osvobodili od napětí, prokázali svou mužnost, ale nevychutnávají sex. Ale muž znamení Býka to činí. V mnohém ohledu je ideálním milencem. Je vnímavý a chápe city své partnerky.
Je samostatný, nepotřebuje velké povzbuzování nebo přemlouvání. U muže-Býka se pohlavní pud probouzí záhy. Od mládí sní o ženách. Jako mládenec se chce sexuálně vyžít. Každá žena je mu dobrá, protože má praktické nasměrování na sex. V požadavcích je nenasytný. Ale bez starostí.
Nalezne prostředky a cesty, které pomohou ženě jej uspokojit. Jeho předehra je mnohdy nastudovaná, je to téměř inscenace. Spontánní milování pro něj není. Začne se něco dít, až když si pro to zvolí dobu.
Vše bere klidně, neustupuje, bylo to hezké, děkuji. Avšak v lásce nemá velkou obrazotvornost. Není exotikem, který vede do neznámých oblastí sexuálních zážitků. Pro něj vše vyzkoušené je pravou cestou. Ale pak se vypracuje k dobrým výsledkům.
Někdo si myslí, že Býk je trochu jednoduchý. Miluje rád přímo, nekomplikovaně a často. Býk není ledovou krou, kterou je nutno roztavit. Velkým plusem je jeho vytrvalost. Co mu schází na obrazotvornosti, to nahradí vytrvalostí. Žena se musí chopit iniciativy, chce-li do věci vnést něco nového.
To se však musí dít s opatrností. Jen jemným podnícením je možno jej vésti. Jinak se stane vzdorovitým. Protože má sklon k pohodlnosti, jeho představám o sexuálním nebi odpovídá kožešinová přikrývka a hudba z pozadí. Váho ho také lízání šampaňského z holé pleti.
Velmi reaguje také na vůni těla. Pach ženy z podpaží nebo nohou působí na něj jako afrodiziakum. V začátku také rád natírá přítelkyni masážním voňavým olejem. Má svůj rituál a věnuje mu čas. U těchto mužů se poměrně hojně vyskytuje bisexualita. Býk je schopen mít současně více sexuálních vztahů a to i s partnery obou pohlaví. V mnoha případech zde bývá záliba pro vnikání zezadu, očichávání apod.
Muž v Býku "Láska při světle svíček"
Muži v Býku by se rozhodně neměla přisuzovat hrubost nebo nenápaditost. V sexu si někdy počíná opravdu neromanticky, neboť zejména v něm se v pravém smyslu slova projevuje jeho býčí nátura.
Dámu svého srdce však bude především hýčkat podle všech zásad tohoto umění a postará se, aby se cítila dobře. K obřadu svádění ≈a la Býk patří tlumené osvětlení a nevtíravá hudba, při níž dáma pohodlně sedí na pohovce s polštářem pod zády v očekávání příštího, zatímco on tajně myslí jen na její tělo a své vzrušení dovede sotva ovládat.
Tato ceremonie na komfortním a estetickém pozadí je však pro něj téměř stejně důležitá jako akt sám. Muž v Býku inscenuje svá milostná dobrodružství perfektně a sám přitom také hraje hlavní roli. Jeho představám dokonale odpovídá, když předmět jeho touhy leží nahý na flaušové pokrývce.
Pak partnerku navíc pokropí několika kapkami tuzemského sektu, které jí slíže z pokožky (pravé šampaňské je prostě příliš drahé), a poté už jeho rozkoš nezná mezí. Jednu nebo dvě sklenky do sebe ještě obrátí a přistoupí k věci. Žena, která v sobě dosud bojuje, zda má jít, nebo zůstat, už nemá šanci.
Teď není vhodná doba na romantické žvatlání, komplimenty a něžnůstky, neboť jestliže se muž v Býku domnívá, že nadešla ta pravá chvíle. existuje už jen čistá rozkoš, která vyplní čas i prostor. Nyní je aktuální zcela jiný program, neboť muž v Býku je velmi přímočarý.
Jeho předehra právě nehýří fantazií a působí často tak trochu, jako by si ji předem nastudoval. Rozhodně v něm nelze hledat exotického průvodce po neznámých oblastech sexuálního života, neboť jeho sex je jednoduchý, nekomplikovaný a nijak si nepotrpí na experimentování.
Chce-li svou partnerku vzrušit, je přesvědčen, že toho může dosáhnout tím, že se jí bude dotýkat na "příslušných místech". Sáhne jí pod sukni nebo pod halenku, hladí jí ňadra a vsune jí jazyk hluboko do ucha. Pro ni to může být vzrušující, neboť muž v Býku to všechno dělá se smyslností, jíž se jen tak něco nevyrovná.
Muž v Býku se miluje rád. Může to znít banálně - kdo koneckonců ne? - jenže někteří muži používají sex jen k tomu, aby relaxovali, dokázali si mužnost anebo stejně jako při závodu nasbírali body. Muž v Býku se však ze sexu těší sám pro sebe a pod jeho smyslností roztávají i ledovce.
Muž v Býku má silnou orální potřebu. Proto rád ústy laská partnerčiny bradavky nebo prsty u nohou, případně jí olizuje pot. Pach v jejím podpaždí nebo v oblasti genitálií na něj působí jako afrodiziakum.
V mnoha ohledech je to báječný milenec. Je obdařen přirozeným, ne-li přímo animálním instinktem. Tento instinkt spousta lidí v dnešním civilizovaném světě již ztratila, muž v Býku si ho však zachoval. Jako jinoch je chtivý a soustředěný na to, aby svůj časně probuzený sexuální pud uspokojil.
I později zůstává, co se vlastních potřeb, týče nenasytný, je však vnímavější a nikdy nezapomíná na partnerčino přání. Je sice ve svém původním vztahu k sexu neobyčejně rozkošnický, ale vždy s velkou dávkou vnímavosti. Nějak to už vždycky zařídí, aby partnerku uspokojil, aby ani ona nepřišla zkrátka. Co mu snad chybí na fantazii při předehře, vynahradí délkou. V určité pozici vydrží celé hodiny.
Zde se musí iniciativy šetrně chopit žena, aby akt zavedla na jinou kolej. Muž v Býku nesmí mít pocit, že je k něčemu dohnán, jemným podnětům však vyjde rád vstříc. Pak dokáže kvůli partnerce změnit pozici, ale také si jí jaksepatří užít. Sám dává přednost spíš konvenčním pozicím, ale musí si počínat energicky a vynaložit veškerou sílu.
V takových chvílích chce ženu celou, partnerka se stává jeho vlastnictvím a objektem jeho rozkoše. Miluje ji se vší svou živočišnou mužností, a to ji přivádí do extáze.
Třebaže muž v Býku svou vyvolenou rád zahrnuje něžnostmi, je pochopitelně i sám rád rozmazlován. Celé hodiny by ho mohla laskat, nejlépe na hlavě, na krku a na zádech, neboť v těchto místech je obzvlášť citlivý. Chce-li ho partnerka co nejvíc vzrušit, měla by ho laskat a líbat na krku až k hrdlu.
Vzrušují ho také něžná kousnutí, při nichž cítí na pleti její jazyk. Celá jeho partie krku a šíje je velice citlivá, a tak například stačí využít příležitosti a zcela náhodou se ho dotknout při vázání kravaty nebo při upravování límce.
Muž v Býku snadno vzplane, partnerka by však měla znát předem důsledky. Jeho chlípnost lze plně srovnat s chlípností býka během páření, a tak má-li být ukojena, musí to být opravdu animálně.
Bere si ji zezadu, neboť pohled na její zadeček ho stále více vzrušuje, pevně svou spoluhráčku uchopí, aby s ní v rozkoši splynul. A protože se potřebuje rukama něčeho přidržet, aby jeho síly bylo jaksepatří využito, je to nejhezčí tehdy, má-li partnerku kolem boků za co uchopit.
Klidně by to však mohl být také mužský partner, koho by si vzal takto zezadu a jehož pěkně tvarované hýždě by ho zaujaly. Muž v Býku má totiž sklon k bisexualitě. Sex s mužem patří k jeho erotické fantazii, a třeba je to "chlapák" se vším, co k tomu v očích žen patří, sex s partnerem téhož pohlaví pro něj není nic odporného.
U muže v Býku lze dokonce tu a tam pozorovat sklon ke koprofilii. Dokázal by mít současně několik vztahů, neboť je pro něj těžké, když ho někdo zaujme svým tělem, ať muž nebo žena, se rozhodnout. Naprosto podle jeho chuti by bylo dopoledne se vyspat s mužem a večer s ženou. Pohlavní styk s mužem by uspokojil jeho animální potřeby, žena by zase uspokojila nejen jeho sexuální přání, ale také potřebu něhy a bezpečí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAgraP KIRAgraP | E-mail | Web | 13. července 2018 v 3:11 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama