Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

BÝK - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 22:26 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Žena - Býk
Znamení Býka vládne Venuše, proto tato žena nepotřebuje učebnici, aby ovládla umění svádět. Přehodí nevinně nožku přes nožku, vyšle tím sexuální signály všem mužům v okolí.
Chce-li opravdu podnítit zájem některého muže, stačí, když svou erotickou anténu nařídí jeho směrem. Jen mrtvý muž na to nebude reagovat!
Její smyslná přitažlivá síla na muže je jedinečná. Avšak i když je mnoho povolaných, přece je jen málo vyvolených. Tato žena ve vztahu na rychlé odevzdání se může být přímo konvenční. I zde spoléhá na intuici, která jí říká, jak si obstarat milého a to pak může být velmi komplexní.
Srdce má své vlastní důvody. Je citově silná a rychle dovede připoutat. Od přírody je žárlivá a dovede vyvolat bouřlivou scénu, která odstaví i specialisty z Hollywoodu.
Cítí-li se zanedbána, řekne přímo své mínění. To může končit tím, že hází nádobím, aby si zjednala důraz. Býk-žena ví, co chce. Když si něco uvezme, nemůže se od toho odvrátit, i kdyby měla použít slzy, výhružky, či výbuchy zlosti.
Kdo se s touto ženou zaplete, musí být připraven, že buď se podrobí, nebo odejde. Rozzlobená Býk-žena je zlým nepřítelem. Použije každou zbraň, kterou má k dispozici, aby se pomstila.
Na druhé straně je schopna dát tolik, kolik bere. Je velmi přítulná, má však přirozenou chytrost. Klam rychle prohlédne, na správnost jiných reaguje intuitivně. Spoléhá na své city.
Někteří lidé se dopouštějí omylu, když podceňují její inteligenci jen proto, že patří k typům, které nevynikají pohotovostí. Její inteligence je zvláštního tvaru. Ví, že může důvěřovat své intuici, aby odhalila pravdu. Je praktická, žádná idealistka.
Netouží po filmovém hrdinovi, je-li dosažitelný muž. Nemá příliš smysl pro platonickou lásku. Pro ni je láska spojena jen s tělesnou přitažlivostí. V mládí je tato že na žádostivá poznat "život" a muž, který jí může ukázat kousek tohoto života, má nejlepší vyhlídky, aby si ji získal.
Ale čím více poznává muže, tím nedůtklivěji si vybírá milého. Má své měřítko a jestliže tomuto muž neodpovídá, nenechá ho zajít příliš daleko. Je to smyslná žena a pokud ji muž neuspokojí, pak se bez výčitek svědomí poohlédne jinde. Své sexuální potřeby se nesnaží rozumově zdůvodnit. Stačí jí, tyto potřeby jsou.
Obléká se vkusně a dobře, nikoliv však marnotratně. Drží se svého rozpočtu a vydělává, co může. Má ráda ozdoby, prsteny, náušnice, obzvláště náhrdelníky. Její krk a dekolt jsou zvláště citlivé, proto si tato pásma zdobí s potěšením. Dovede ocenit luxus.
Muž, který ji zahrnuje kožichy, smaragdy, viditelnými známkami luxusu, může navždy získat její srdce. Někdy má sklon stát se bezstarostnou a nedbalou, cítí-li se v pevných rukou a má-li jistotu.
Protože ráda jí, snadno pak roste do šíře. V každé štíhlé ženě-Býkovi je schován tlouštík, který čeká jen na to, aby byl uvolněn z uzdy. Potřebuje ventil pro svou něžnost, avšak protože je od přírody konzervativní, hledá ho spíše v manželství, než v nahodilém kratším vztahu.
Vyhlédne si spolehlivého muže, který jí bude stát po boku. Muži slabé vůle ji nepřitahují. Protože má sklon považovat milého za své vlastnictví, nesnaží se ho ujišťovat svou věrností.
I když její citové reakce jsou silné, její sebeovládání je ještě silnější. Svou lásku na veřejnosti téměř neukazuje. Může sice snadněji vzplanout, ale svou touhu dovede zapřít, zdržet, pokud jí to zdravý rozum diktuje.
Působí jemně a bezradně, ale není taková. Je vždy svévolná a vytrvalá. Je dobrou kuchařkou, dobrou společnicí v posteli a může být i dobrou manželkou, protože je věrná a laskavá. Ale přece varování. Nevěru netrpí.
Pozve-li někoho tato žena na večeři, pak jistě podá chutné víno a výborné jídlo. Rozhovor vede příjemným hlasem (mnohé z nich dobře zpívají). Vkusný oděv a vhodný šperk jsou samozřejmostí. Pozve jen toho, kdo se jí opravdu líbí.
S tím pak také jedná. Její pleť je jemná, její výstřih ukazuje plná ňadra. Naplánuje pečlivě program večeře. Příjemná hudba, povzbudivá voňavka, tlumené světlo, hedvábné podušky (má ráda hedvábí) - dekorace je dokonalá. Od muže očekává dobrotu, trpělivost, tělesnou lásku dle předpisu.
Očekává sexuální radost a nezajímá se o neobyčejné exkurze. Kdo se chce u ní pokusit o novou techniku, musí být velmi opatrný, získat její důvěru. Má sice velkou schopnost pro sexuální zážitky, na druhé straně ji není snadno nějak změnit. Je osobitá milenka.
Muž, kterému se podařilo vtáhnout ji do postele, musí něco nabídnout. Snadno může ztratit dech. Ostatně, to je aréna, kde je nejlepší. Každý styk má intenzitu býčího zápasu. Dovede ocenit malé známky příchylnosti - objetí, laskavé poplácávání, polibek, avšak na dlouho se s tím nespokojí. Co by to mělo za smysl, stále ladit nástroj a nehrát na něm? V posteli se chová nevyléčitelně hluboce romanticky. Okolí musí být vždy v souladu.
Miluje kožichy a může se milovat i na kožešině na zemi. Dbá na to, aby se ukázala ze své svůdné stránky. Nejjasněji září její světlo v ložnici. Její oblíbená technika se skládá z dramatizování svých živých sexuálních fantazií. Aby zvýšila erotiku, snaží se být upejpavou ve snaze učinit muže bouřlivějším milovníkem.
Nebo se vrhne na něj jako upír na spící oběť. Vše je drama, silný výraz pravé náruživosti. Stále kolísá mezi silným pohlavním pudem a potřebou jistoty. Čím je starší, tím více o sebe dbá. Miluje vůně, které vyzařuje tělo muže. U některých těchto žen je sklon k lesbickosti. Když si zvyknou na tuto formu uspokojování, pak se jen nesnadno od ní odlučují.
Žena v Býku "Milenka"
Máme tu samozřejmě co činit s umělkyní ve svádění par excellence. Umí muže nejen vzrušit, ale také ho dovede přimět, aby ji sváděl tak, jak se to líbí jí. Vyšle erotické signály a ostatní už přenechá svému zbožňovateli. Ne že by byla pasivní nebo že by taková být chtěla, prostě se cítí skutečně jako žena aŽ tehdy, když má pocit, že se o ni někdo uchází.
Oplývá šarmem, vyzařuje smyslnost, dovede vypadat eroticky, zkaženě a zároveň jako nevinná dívka. Ve svém neznámém partnerovi, s nímž se baví nebo tančí, vyvolává pocit, že by si ji nejraději hned vzal, současně však udržuje odstup, předstírá zdráhavost, jen aby vystupňovala erotické napětí, a přesto ho přinutí, aby se choval s určitým odstupem (což je pro něj určitě velmi těžké).
Žena v Býku nemá ráda vypočítavý nebo neosobní sex, protože potřebuje teplo a důvěru, a chce si být jistá, že o ni partner stojí. I když tráví krásný večer a po svém partnerovi velice touží, není to ona, kdo své sexuální touhy musí okamžitě ukojit v mužově posteli (a pokud se tak zcela výjimečně týž večer musí stát, udá se to tak jako tak v její posteli). Má-li se mu to přesto podařit, musí ho už něco napadnout. Musí své bohyni lásky něco poskytnout.
Žena v Býku je náročná milenka. Chce být opatrně vedena, a k tomu vyžaduje mnoho empatie. Očekává sexuální potěšení, nikoli neobvyklé exkurze. Žádá smyslnou atmosféru, romantiku a - jako v milostném filmu - happy end, což znamená orgasmus, Je to pro ni důležité: neboť proč se má nástroj ladit, když pak na něj neumí hrát ve všech stupnicích?
Žena v Býku se na milostnou noc pečlivě připravuje. Vezme si hedvábné prádlo, pleť jí voní) hříšně drahým francouzským tělovým pudrem), od hlavy až k patě je pěstěná a žádoucí, a samozřejmě se postará také o správné osvětlení, aby v něm vynikly její svůdné stránky.
Milostná hra se ženou v Býku má intenzitu býčího zápasu a dovede muži vyrazit dech. Žena v Býku má nejraději - a zde se uplatňuje její plnokrevná ženskost - když se její partner počíná jako velmi vášnivý milenec. Chce pocítit jeho něhu i mužnou sílu.
Má ráda pach jeho potu, jeho animální výpary, upadá do extáze, když ji dost drsně uchopí a současně jí tělo pokryje vlhkými polibky. Sama se také vyzná v tom, jak svého partnera podle všech pravidel přivést do varu. Umně uplatňuje svá ústa i dlaně, jako kočka se umí lísat k jeho tělu a dává mu podvědomě najevo, jak by to chtěla, aby dospěla k orgasmu.
Smyslné tělo ženy v Býku se cítí nejlépe na měkké podložce. Je vnímavá na látky jako bavlna, hedvábí nebo satén. Vrcholu rozkoše dosáhne, když se její holé pleti dotýká kožešina a současně když se její holé pleti dotýká kožešina a současně když jí k nosu zavanou zbytky jejího zvířecího pachu.
Ve svých představách leží nahá na zemi na kožešině, což jí dráždí pleťové nervy, a nad ní je muž, který umí ocenit krásu jejího těla svýma rukama. Až potud k její kontemplativní akt inscenovat. Je to režisérka aniž to lze postřehnout, a současně i představitelka hlavní role svého kusu: panna nebo děvka, ovečka nebo úpír, který se chtivě vrhá na svou oběť.
Žena v Býku má beztak silnou orální potřebu. Tělo svého partnera s oblibou zkoumá jazykem a přisává se mu ke krku. Má ráda dlouhé polibky jazykem a také ráda cítí v ústech jeho mužnost.
Také ji silně vydráždí, když partner zahrne i její tělo něžnostmi. Zvlášť vnímavě reaguje, jestliže ji hladí po šíji a po zádech nebo se jemně dotýká jejích genitálií. Pak je ale třeba jít k věci, pak chce jeho tělo cítit se vším všudy i v sobě.
Kdo si však myslí, že se tato dcera Venušina orientuje jedině na mužské pohlaví, ten se velice mýlí. Svět sexu je velký, a protože žena v Býku je vnímavá pro jakýkoli druh smyslnosti, neodmítá ani ženy. Nedosáhne-li sexuálního uspokojení u muže, klidně se může stát, že se obrátí k ženám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama