Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

Kdo jsou andělé??

2. února 2008 v 21:48 |  Andělé
ANDĚLÉ
Andělé jsou bytosti lásky a světla. Neodsuzují a vidí v nás tlukoucí srdce a nekonečné Božství.
bezpodmínečně. Pomáhají nám v každodenních záležitostech, je však nutné je o pomoc Vězte, poprosit. Respektují totiž naši svobodnou vůli a neudělají nic co sami nechceme a o co že ať jst nepožádáme. Nemyslete si, že anděly obtěžujete, protože to není pravda. Andělé pomohou s láskou a rádi. Nemusíte prosit nahlas, stačí je jen v duchu oslovit a říct, co vás trápí nebo co e byste si přáli. I když se to třeba zpočátku nezdá, všechny prosby jsou vždy vyslyšeny. Udělají ale pro vás to, co je pro vás v danou chvíli nejlepší v souladu s vaší duší. Takže splnění prosby nemusí nutně znamenat přesně to, o co jste je žádali, pokud si to vaše duše přeje trochu. jinak udělali nesčetné množství chyb, andělé vás nikdy neopustí, neboť milují troch. jinak.
Slovo anděl (anglicky angel, německy Engel) je odvozeno z řeckého pojmu angelos, což znamená "posel" nebo "vyslanec". Andělé jsou posly Božími. Tito poslové existují v mnoha kulturách. Ale většinou jimi nejsou míněni andělé, jak je chápeme dnes my. Když v této knize hovořím o andělech, archandělech nebo zemských andělech, pak mám na mysli duchovní bytosti, jejichž úkolem e realizace Božího plánu a které nikdy neopustily vědomí jednoty. Nikdy nebyly inkarnovány a ze své zkušenosti neznají závoj zapomnění. (andělé se však někdy inkarnují do lidské podoby, viz. odkaz Pozemští andělé)
Anděly můžete zavolat kdykoli, kdekoli a kvůli čemukoli. Pomohou vždy. Hledáte-li např. duchovního partnera, nímž byste si ve všem rozuměli, rádi vás k němu zavedou, pokud nastal správný čas. Vnuknou vám myšlenku jít např. na nějaký kurz, seminář či přednášku, jít cvičit nebo třeba podívat se na seznamku. Možností je mnoho, neříkejte ale andělům, jak co mají udělat. Jsou velmi inteligentní bytosti, mají schopnosti a možnosti, jaké si lidé ani nedokáží přestavit. Naše pozemské myšlení je velmi omezené, proto vás často jejich nápady a řešení rychle a hladce. Andělé spolupracují s archanděly. Nám stojí blíž andělé, kteří mají rozličné úlohy: andělé hojnosti, andělé léčení, andělé moudrosti, andělé lásky a mnoho dalších. Přesto můžeme vnímat i archanděly, pomáhající nám pochopit Boha a navracející nás zpět k mohou docela překvapit. Naprosto jim vše odevzdejte a zachovejte víru. Pak jde vše nečekaně jednotě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama