Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

KOZOROH - MUŽ (charakteristika)

3. února 2008 v 22:00 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Muž - Kozoroh
Chceme-li před ním přibouchnout dveře, pak zjistíme, že již má mezi nimi nohu. Záporná odpověď u něj neplatí. Stále zkouší, až odpor zdolá. Láska je pro Kozoroha stejně důležitá jako pokrm a nápoj.
Již při prvém setkání lze pozorovat, že tento zemsky a silnou chutí vybavený muž očekává, že žena se jeho choutkám poddá. Dle jeho názoru je v každé ženě skryta děvka. Větší cenu dává sexu než ženě, která se na něm podílí. Kozoroh nemá vrozenou krutost Štíra, ale díky silně vryté sexualitě se nerozpakuje.
Využívá nezkušenost nebo naivitu a cítí se přitahován k partnerkám mladším, než je on sám. Je náruživý, velmi smyslný a nesnáší odklady. Zdráhavost a upejpavost neuznává, nemá rád ztrátu času. Má však pochopení, nechce-li s ním žena z nějakých rozumových důvodů ihned skočit do postele. Pak je trpělivý. Divadlo však hned prohlédne.
Potřebuje jistotu, že je milován. Požaduje mnoho, protože chce, aby se k němu žena plně připoutala. Když mu žena dá najevo, že je jí s ním dobře, pak je sám pevně připoután.
Je věrný. Nechápe, proč by měly být v jeho životě jiné ženy, když se již našla ta pravá. Kozoroh je spokojen s tím, že náleží jedné ženě. Je raději doma než ve společnosti. To však neznamená, že je s ním život doma nudný. Aktivita v ložnici je spíše větší než menší. Jeho zájem o tělesnou stránku lásky neochabuje.
V době, kdy se již jiní muži spokojí s houpacím křeslem, Kozoroh stále ještě láká ženu do ložnice. A jeho taktika se stářím zlepšuje. Od ženy očekává nejen uspokojující sexuální spojení, ale také i to, že z ní bude dobrá hospodyně, spolupracovnice a věrná přítelkyně. Rád získává peníze a je přitom obezřetný, chytrý, vypočítavý, nekompromisní.
Koná vždy to, co pokládá za svou povinnost. Své myšlenky dovede v sobě ukrýt - v jeho hlubinách hoří tajemný oheň. Jeho pronikání ke skrytému cíli je tak mohutné, jako láva vylévající se ze sopky. Je snaživý, cílevědomý a ví, že vlohy nepomohou pokud se člověk nesnaží.
To je klíč k jeho úspěchu jak v lásce, tak v povolání. V povolání jako rozený manažer šplhá zvolna, až na špici. Je praktický, rozhodný, čestný. Kdo mu pomáhá na jeho cestě, bývá dostatečně odměněn. Je vytrvalý a při neúspěchu začíná znovu. Kozoroh se žení pro peníze více než muži jiných zvířetníkových znamení.
Nevidí důvod, proč by láska nemohla být spojena s jinými užitečnými zájmy. A sexuální chuť jistě povzbudí, když je dosti na stole. Výšky lásky hledá tělesnou náruživostí. Při citových vztazích požaduje mnoho, ale sám dává málo. Nenamáhá se příliš, aby se stal šaramantním. To nepokládá pro úspěch v lásce za důležité
Domnívá se, že jen ten člověk rozumí lásce, který chápe tělesnou náruživost. Soulož není pro něj impulsivním aktem. Svou sexuální činnost plánuje stejně, jako celý svůj živost.
Dává přednost ženám, které vědí, co ho potěší a nenutí ho, aby učinil první krok, nebo se příliš namáhal. Žena se musí naučit hmaty, které ho povzbudí, vzruší a dbát na překvapení, které ho potěší.
Očekává od ní, že bude vždy nadšena, když se s ní stýká. Je hrdý na svou sexuální potenci a na svou schopnost ženu uspokojit. Má výdrž maratonského běžce a vydrží po celou dobu, než i žena dospěje k cíli. Jsou zde i takoví muži, kteří se krátce před orgasmem stáhnou, že by žena nejraději křičela.
Sex je pro něj rituálem a sebeosvobozením od nucení a napětí, kterých si ani není vědom, ale kterých se však tímto způsobem snaží zbavit. Lásku dělá na pohodlném místě, v dobře vypolštářované posteli nebo na silné kožešině u kamen. Náleží k tomu tlumené světlo, tichá hudba a něco vybraného k pití.
Není vhodné mu říkat, co má dělat. Uvolnění je příkazem dané hodiny. Je hrdý na to, že svou partnerku uspokojí. Cítí, co by měla ráda a to ještě vylepší. Když mu naznačí, jak s ním lásku vychutnává, je tím tak povzbuzen, že překoná sám sebe.
Jeho technika: Smyslně tančit a při tom se zvolna svlékat. Dokonce ještě i při aktu pokračuje v rytmu tance. Je-li jeho partnerka poměrně menší než on, vezme ji do svých paží. Je hrdý na svou vytrvalost a je ochoten ji ještě zlepšit. Používá k tomu i různých pomůcek.
V mládí je Kozoroh vůči děvčatům dosti ostýchavý a mývá sklon k sebeukájení. Kozorozi mnohdy mívají sklon k perverzitám a při plném oddání se sobě neberou v sexu na partnera ohled. Při odporu, na který snad narazí, používá i násilí.
Muž v Kozorohu "O pohodlí monogamie"
Kozoroh potřebuje stálou partnerku, jinak se nedokáže milovat. Nemá-li právě přítelkyni, sex pro něj pro prostě neexistuje, a pokud by od ní byl delší čas vzdálen, je obvykle věrný.
Kozoroh svou partnerku miluje se vším všudy , vzrušuje ho jenom její tělo, vůči půvabům jiných žen je imunní. Je naprosto monogamní a trvá na tom. Nechová se vždy jako svůdce, spíš bývá pasivní. Kdyby tu a tam neuplatnil svůj šarm, snad by žádnou ženu ani nenapadlo ho oslovit.
Jakmile však dojde k prvnímu kontaktu, uvolní se. Pak se už docela rád nechá okouzlovat a svádět. Není to typ, který by hledal dobrodružství a v mladých letech putoval z postele do postele, má totiž v hlavě ideál a na tu, která tomu ideálu odpovídá, čeká tak dlouho, že se o něm až říká, že mu to pozdě zapaluje. Kdyby potkal ideální ženu odpovídající jeho srdci, vrhne se s ní nejspíš ještě téže noci do víru erotiky.
Muž Kozoroh však nemívá rád ženy, s nimiž se hraje lehce. Jeho partnerka by měla být inteligentní, štíhlá, sportovní a měla by oplývat šarmem. Většinou ho lze vidět s nenucenými ženami, ale v podstatě ho fascinuje bytost, vyzařující smyslnost a erotiku.
Má-li chuť, dovede si počínat rychle, neboť mozek mu jasně říká, že je třeba uspokojit momentální potřebu. Když má člověk hlad, musí přece jíst, že? Moc řečí nenadělá, prostě ji ve vhodné chvíli zavede do ložnice, zuje se, políbí ji a obejme, a to by na úvod už vlastně mělo stačit.
Předehra odpadá, ledaže by mu partnerka naznačila, že o ni stojí. Ne že by nebyl něžný, ale vychází z toho, že ona je ve stejném stadiu vzrušení jako on. Po chuti následuje spojení, proč tedy všechno protahovat?
Muž Kozoroh totiž nechápe sex jako hru, která může být plná fantazie a taktizování, ale dívá se na něj spíš z praktické stránky. Může se stát, že si během milostného aktu nechá ponožky, aby ho nestudily nohy. Záleží na partnerce, neboť Kozoroh se dá ovlivnit. Může mu například předvést, jak lze partnera rozvášnit, protože on o tom většinou nemá tušení.
K erogenním zónám muže v Kozorohu patří krk, pokožka u vlasů, hruď, hýždě a samozřejmě i ta "nejdůležitější partie" . Sténá rozkoší, ucítí-li ženin jazyk na uchu, na krku, zatímco její prsty si mu pohrávají s vlasy. Když ho partnerka hladí po hrudi, může klidně přitlačit, také v podpaží to má rád.
Pak by měla pomalu pokračovat přes břicho dolů ke vzrušenému pohlaví, a jemným hlazením a polibky ho naprosto vyvést z míry (možná je to to jediné, co Kozoroha dokáže z míry vůbec vyvést). Pak se rychle dostane do varu a brzy chce být v ní, nejraději zezadu vestoje, zatímco ona před ním klečí na posteli. Jeho nejoblíbenější polohou je ta, kdy ona na něm sedí a on se téměř nemusí pohybovat.
Tak může vychutnávat rozkoš v naprosté relaxaci. Muž Kozoroh dokáže být velice vytrvalý. Pohybuje se pomalu, ale s plnou silou, tu a tam se zdá, jako by jeho milování bylo živočišné, ale nikdy mu nechybí něha. Chvíle, kdy je v partnerce, vychutnává, a jestliže vycítí, že i pro ni je to stejná rozkoš, bude své milované stále šeptat do ucha, jaké je to s ní krásné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama