Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

KOZOROH - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 22:01 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Žena - Kozoroh
V její náruživosti vládne pořádek. Tyto ženy jsou sice náruživé, ale schází jim odvaha k nemorálnosti. Je nutno ji k tomu vést a využít její citové pohnutky. Teprve když se překoná její bázlivý náhled na lásku, naučí se pravému uskutečňování.
Je značně opatrná. Je ráda, když je milována. Nevznáší se v oblacích, ale stojí pevně na zemi. V sexuálních záležitostech není impulsivní. Reaguje sice smyslně, ale svou smyslnost ovládá. Je připravena nechat se obdivovat a namlouvat, ale žádný muž ji nebude úplně vlastnit.
Ona ví, co si přeje, ale on neví, co si ona myslí. Své silné city chrání udržováním odstupu. Její neustálé zapínání a vypínání přivádí milence ke chřadnutí. A přece je to žena, jejíž telefonní číslo se nezapomíná. Chová se tak proto, že se obává zamilovanosti.
Chce nalézt toho pravého. Potřebuje ochranu a bezpečí. Vydá-li se jednomu muži, pak svou příchylnost již nevezme zpět. Je věrná než se vydá, má odstup, probírá všechny možnosti a rizika. Pak však muž najde náruživou partnerku, která pro milého učiní vše.
Má dostatek trpělivosti, síly a vytrvalosti, aby z chyb partnera učinila něco pozitivního. Vůli má vesměs silnější než on. Zklamání nezapomíná, ani neodpouští. Její pomsta je bezmezná. Zůstává vždy samostatným jednotlivcem se svým způsobem života. Při poměru si sama určuje kdy a s kým vyjde.
V manželství dává přednost vlastnímu autu, vlastnímu bankovnímu kontu. Má heslo: "Chci být sama sebou". Přesto však zůstává ženou a zná cenu krásy. Má instinkt pro čistotu, pečlivě se odívá a upravuje. Jiné ženy se s ní radí, jak se oblékat, aby na muže lépe působily. Je vypočítavá, má snahu ovládnout muže a použít ho ve svůj prospěch. Slabí muži se cítí k této ženě přitahováni. Jejich pozornost jí lichotí, ale nenechá se zatížit.
V mládí je zdrženlivá, postupem času nabývá více sebejistoty. Provdá se vesměs později, až po různých poměrech. Nestává se však sexuální hračkou muže. Na to je příliš chytrá. Její náruživost jde tak daleko, že bez lásky může být nemocná tělesně i duševně.
Nevdává se však proto, jen aby měla muže. Potřebuje někoho, kdo by uspokojil všechny její potřeby. Život bere vážně, především po hmotné stránce. Váží si lidí, kteří něčeho dosáhli a nechá se od nich poučit. Obdivuje autoritu a poslouchá ji.
Dovede vysoko zvedat nos. Může využít komplimentů, které se jí prokazují. Když má důvěru, že bude přijata a obdivována, stává se lidštější. Tato klidná, nevtíravá, kompetentní žena ne vždy a ne hned získává to, co chce. Ale posléze přes zklamání zvítězí.
Zapálí se rychle. Její oheň je možno roznítit malým gestem, pomazlením. Nebude to nějaký křovím se rychle šířící oheň, ale planoucí plamen. Nedivte se, když bude chtít vlastní světnici. Potřebuje samotu.
Přijde-li do nálady, odmění se. Nepotřebuje dlouhou předehru, její teplota vystoupí rychle z 0 stupňů na 180 stupňů. V posteli se ráda ujímá vedení.
Nesnažte se ji přepadnout. Chce vždy vědět, co bude na programu jako příští. Je sexuálně vytrvalá a to očekává i od svého milence. Různé variace ji nezajímají, jedině potence. Ani experimenty jí neotevírají nebe.
Posléze dospívá k cíli i konvenčními variantami. Nechápe, proč by se měla provádět akrobacie, když i konvenční metody přímou cestou vedou k pocitům rozkoše. Protože ráda vede, sedává na muži.
V této pozici, kterou ovládá, určuje rytmus a je-li rytmus správný, útočí vpřed ke stupňování. Vesměs škrábe a křičí. Milování se stává divokou soutěží, s orgasmem jako cenou pro vítěze.
Muž se může spolehnout, že ho dosáhne a to více než jednou. Má radost, když to trvá dlouho a má nadání pro častější opakování. Vychutnává přípravu, ale jen pro své uspokojení. Nezajímá ji jednostranný poměr. Jedním z citlivých bodů jsou její podpaždí a nesmíme zapomenout je přijmout do hry lásky.
Protože je ve svém pohlavním pudu vypočítává, její potřeba uspokojení hraničí někdy až s nymfomanií. Při nejvyšším bodu chce mít pocit, že se chvěje celá zem. Vše ostatní je jí lhostejné. Ráda kouše.
To může působit stimulačně, avšak je-li bezprostředně před nejvyšším bodem, nelze předvídat, jak hluboko její zuby proniknou do masa: pak to bolí. Může mít i sklon k sadismu. Masochistický partner si při tom přijde na své. Tato žena vypadá chladně, ale to je jen ochranný pancíř. A odloží-li tento pancíř, je možno očekávat překvapení.
Žena v Kozorohu "Od ovládnutí k podmanění"
Dvě tváře ženy v Kozorohu se uplatňují především v jejím milostném životě. S jednou tváří si chladně a vypočítavě hledá milence podle fyzických předností a bere si, Čeho se jí právě zachce, s druhou je bytostí oddanou až do odevzdanosti.
Žena v Kozorohu musí mí za sebou nejdříve první zkušenosti, teprve potom v sobě odhalí svou vášnivost, případně ji v ní odhalí někdo jiný. To pak vede poměrně divoký sexuální život. Ve dne je úspěšná obchodnice, dokonale soustředěná na svůj vzhled a vystupování, v noci to odhodí.
Čistý sex dokáže oddělit od lásky. Je otázka, zda je při tom opravdu šťastná. Většinou se na to dívá jako na nutné zlo. Jenže zkušenosti, dobré i špatné, je přece jen třeba sbírat.
Má-li právě partnera, na němž jí nijak zvlášť nezáleží, je brzy nevěrná. Partnery na sex si najde a sama určí, jak daleko půjde. Ani její nejbližší přátelé nemohou říci, jaká měřítka přitom uplatňuje. Rozhodně by to mohlo být klidně trochu exotické... S láskami na jednu noc se miluje doma, v cizích bytech obvykle nepřespává.
Bez předehry se dokáže obejít, romantika a plápolavé světlo svíček jí nic neříkají. Leckdo si pomyslí, že nemá stud, neboť jde bez okolků rovnou k věci. Svlékne se a pak může divoký sex bez zábran klidně začít.
Při sexu nechce žena v Kozorohu přemýšlet, což jinak dělá nepřežitě. Teď ji ovládá tělo, a tuto přestávku plnými doušky vychutnává. Miluje bezmezně a má ráda riziko, je přístupná všemu, co dosud nezná - pokud ji to samozřejmě baví.
Kdyby její krásný neznámý požadoval něco, co se jí nelíbí nebo co neprospívá jejímu tělu, rychle ochladne a hru skončí. V takových případech svého milence uprostřed noci vyhodí. Pokud se ten pán tváří nechápavě, protože si není ničeho vědom, opravdu se rozzlobí a jeho odchod urychlí tím, že mu demonstrativně otevře dveře. Pak si dá horkou sprchu a s příjemnou úlevou se zachumlá do peřin.
Skutečné upokojení najde žena v Kozorohu jen s mužem, kterého miluje. Potřebuje pocit, že je se svým partnerem cele, a na konci s ním splynout v mohutném orgastickém závěru. Jestliže pro ni muž něco znamená, udělá pro něj všechno, často dokonce na úkor vlastních přání.
Předpokládá ovšem, že také on musí vycítit, vytušit, co chce ona. Pokud se to nestane, není to ten pravý partner. Ten pravý musí přesně znát její vlastnosti. Nijak netrvá na orgasmu, nýbrž více ji baví celá hra, její u jeho vzrušení, neboť ráda pozoruje na partnerově tváři rozkoš.
Při milostné hře se ukazuje ze své ženské stránky, dovede být odevzdaná, a dokonce se nechá i podmanit. Noční žena v Kozorohu nemá s tou denní zdánlivě nic společného.
Muž ji nejsnáze vzruší něžnými vlhkými polibky po hrdle až k výstřihu, případně na uchu. Nejcitlivější je na vnitřních stranách paží a především na stehnech. Od lehkého hlazení v těchto místech může partner pokračovat až do centra její rozkoše a prstem může vniknout i dovnitř.
Když je jaksepatří vzrušená, snese i tvrdší způsob milování. Má ráda pomalé energické pohyby muže, který ji zcela vyplňuje. K jejím oblíbeným pozicím patří jednak klasická, na zádech, kdy cítí mužovu sílu, jednak se ráda miluje zezadu.
Tu a tam se jí líbí, když se s ní zachází brutálně. Nemá nic proti tomu, aby jí partner připoutal nohy a ruce, aby byla bezbranná. Může to být i něco jiného, neboť zapovězené věci ženu v Kozorohu vždycky vzrušují.
Po namáhavá sexuální hře, při níž se zapotí, nechává ráda všechno pomalu a něžně odeznít. Líbí se jí, když ji partner hladí, když cítí jeho zájem a ví, že i on je spokojen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama