Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

LEV - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 22:12 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
LEV - žena
Nemůžeme od ní očekávat, že vyjde muži vstříc. Protože je přesvědčena, že každý muž musí být šťasten, pokud ji má, nevidí důvod, aby ho k sobě lákala. Ráda koná to, o čem se domnívá, že je to nevinné flirtování.
Protože je spokojena sama se sebou, nedychtí po muži natolik, aby byla sexuálně agresivní. Její cíl je prostý: být obdivována. Chová se svůdně - a netečně líně. Jako by instinktivně věděla, jak silně muži na ni reagují. Kývne prstem a oni se již snaží jí splnit její přání. Nedovede si představit, že by některý muž neuposlechl. Pokud ji některý milenec zklame, pozná královské pohrdání.
Málokdy je náladová. Dokonce ani v zamilovaném stavu nepodléhá náladám. V jádru je optimistická a veselá, sebeanalýza není pro ni. Netrápí se svými choutkami. K čemu také? Co Lev chce, to obdrží. Pokud některý muž pro ni něco znamená, může očekávat, že sním bude královsky jednat.
Ve svém obydlí vytváří atmosféru lesku a krásy, kde návštěvníky velkoryse přijímá a hostí. I když se pěkně odívá. Nečiní to proto, aby působila svůdně, ale aby mohla manipulovat se svým milým - a to je velký rozdíl.
Když přijde okamžik odhalit se, pak dává přednost pozvolnému, rozkošnickému odhalení - méně k partnerově, více ke svému vlastnímu potěšení, které přijímá při obdivu beze slov. Běda milenci, který ji nepochopí správně a chce si ji vzít příliš rychle nebo násilně. Pak Lvice ukáže své drápy. Necítí potřebu být v ložnici originální nebo tvůrčí.
Stejně jako Lev-muž, je pro konvenční přímou cestu. Jí se to jeví zcela prosté, správné. Proč lilii pozlacovat? Avšak, je-li probuzena její náruživost, stává se silně reagující sexuální partnerkou. Jizvy na tělech společníka v posteli to dokáží.
Pak očekává, že za své sexuální poddání bude milována. Ví, že je zdravé, rozkošnické stvoření - královna pralesních koček. Při aktu lásky se snaží vládnout, pak se však vesměs spokojí s rovnoprávným partnerstvím. při předehře ocení, když její obličej, uši a krk jsou laskány jazykem.
Má také ráda, když muž nechá klouzat svůj jazyk přes vnitřní stranu jejích stehen. Její oblíbenou metodou je nechat přijít partnera na poloviční cestu a pak se rytmicky přizpůsobit. Musí být světlo, aby milenec viděl její tělo a mohl se k tomu vyjádřit. Její nutná potřeba vystavit se na obdiv vede mnohdy k tomu, že ráda zaujímá sedící pozici na muži, aby i tak mohl obdivovat krásu jejího těla.
V této pozici se ráda nahne dopředu a dovolí svému druhu, aby se jazykem dotýkal jích prsů, jak jen může. Obdiv partnera je pro ni podstatnou částí sexu. Pečlivě volí podprsenky a kalhotky, aby si byla jista, že bude působit vyzývavě při svlékání. Její pozitivní vztah k sexu dává uklidnění mužům, kteří si nejsou zcela jisti svou mužností. Je přesvědčena, že vše bude dobře probíhat. Její vládychtivost může jít až do výstřednosti.
Při sexu mnohdy přejímá roli muže. To může jít tak daleko, že se snaží s umělým pyjem zezadu proniknout do muže. Lev-žena vychutnává, když muž do ní strčí jazyk. Ona určuje tempo, až dosáhne orgasmu. Pro ni je tato forma hry lásky uctěním královny. Její vládychtivost ji mnohdy přitahuje k mládencům, kteří ji slepě uctívají. Za to je uvádí do zázraků sexuálního světa a doslovně z nich činí vězně lásky.
Žena ve Lvu "Kočičí mazlení"
Od ženy ve Lvu nesmí muž hlavně očekávat, že mu vyjde na půl cesty vstříc. Měl by být vlastně šťasten, že ji může mí, i když třeba jen na jednu noc. Tváří se svůdně, ale pouhé kývnutí prstem musí staČit, aby se předmět její rozkoše vydal jejím směrem, vlastně to má chápat jako rozkaz.
Lvici vzrušuje mužný pach, ideálně by to měla být směs lehkého potu a vody po holení. Má velmi citlivý nos a člověk by si mohl myslet, že se při hledání partnera orientuje čichem.
Kromě toho by jeho tělo mělo odpovídat jejímu estetickému vnímání. Vzrušuje ji svalnatá mužská postava (ale žádné velké bicepsy, prosím!), hladká vláčná pleť a především napjaté hýždě, aby pod svými dlaněmi cítila pevné formy. Jinak její partner nikdy přesně neví, na co právě myslí, je nevypočitatelná. Dovede být předoucí kočka i šelma.
Obzvláště "nebezpečné" je zdržovat se vedle Lvice na parném slunci, na pláži nebo v lese. Příroda a slunce spolu s partnerovou vůní jsou pro ni výbušná směs. Vzrušují ji natolik, že ho nemilosrdně přepadne a užívá si.
Také procházka po hřbitově za soumraku ji určitých okolností může vydráždit natolik, že partnera požádá, aby ji okamžitě a na místě na tvrdé lavičce. Moment nebezpečí, představa, že by někdo mohl jít kolem, pocit její rozkoše jen zesiluje.
Žena ve Lvu se však nemiluje ráda jen v lůně přírody nebo na nějakém mimořádném místě. Když pro ni muž něco znamená, umí vytvořit působivou atmosféru i mezi vlastními Čtyřmi stěnami.
Zde předvede úplný ceremoniál svádění, od sexy prádla až po stříbrný svícen vedle pohovky a tanec bosky, to všechno patří k věci. Pomalu a s plným požitkem se svléká a přitom vychutnává partnerův němý obdiv (světlo by mělo být dost jasné, aby ji mohl dobře vidět).
Když má dojem, že ho dost vzrušila, své vystoupení skončí, protože teď chce být hýčkána. Pro ženu Lvu je obzvláště důležitá dlouhá předehra. Zjihne, jestliže ji partner něžně olizuje tvář, uši nebo krk a když přitom dlaněmi putuje po vnitřních stranách jejích stehem. Lvice musí mít pocit, že celé její tělo je zahrnuto něhou. Kdo má dost empatie, může ji přivést k orgasmu už tím, že ji dlouho hladí po zádech nebo šíji. Žena ve Lvu lační po něze, mazlí se, jak je to jen možné.
Žena ve Lvu ostatně není jen mazlivá kočka. Má také ráda, když muž při milostném aktu projeví trochu tvrdosti a síly. Nechá se klidně milovat intenzivně zezadu, ale těžkopádnost a hrubost odmítá. Může se vzdát a odevzdat, neztrácí však přitom ze zřetele svůj cíl - dosáhnout orgasmu.
Orgasmus je pro ni důležitý, proto také partnerovi naznačuje, jak by to chtěla. Aby svou rozkoš udržela ve správných kolejích, bývá ráda nahoře. Někdy sama určuje tempo, nejdůležitější však pro ni je harmonie s ním. Sedí na partnerovi, nechá ho vyšplhat na půl cesty po žebříku do nebes, pak mu vyjde vstříc a rytmicky se přizpůsobí jeho pohybům. Houpá se s ním, přičemž se ráda předklání, aby jí partner mohl jazykem laskat hroty ňader.
Žena ve Lvu nemá sklon k experimentům ani k výstřednímu sexu. Především chce být vzrušována něhou, do postele potřebuje citlivého a vnímavého partnera, který nešetří časem na průzkum jejích erogenních zón, partnera, jemuž může věřit, aby se mu mohla oddat. A muž, který ví, jak ji rozvášnit, bude odměněn zážitkem sdílet lože se zkrocenou Lvicí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama