Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

PANNA - MUŽ (charakteristika)

3. února 2008 v 22:08 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Muž - Panna
Má ostrý intelekt a vyznamenává se při duchovní práci. Zajímá se o vše, co by mohlo být prospěšné jeho osobnímu postupu. V první řadě chce o jiných lidech vědět, zda mají peníze a jak s nimi zacházejí.
Dle jeho mínění je hříchem mrhat s penězi, protože tyto jsou měřítkem, podle kterého se dají posuzovat výkony a hodnota lidí. Tohoto muže nikdo nepřemluví k dobrodružství a riziku. Pokud vstupuje na tenký led, jeho instinkt ho varuje a ihned se stáhne zpět. Snad zde ani není správné hovořit o instinktu.
Praktický a analytický rozum, vyhodnocující fakta, zda ihned při každém návrhu odhaluje riziko. Při výběru svých přátel a partnerů spoléhá na jemnou rozlišovací schopnost. Jen málokdy se splete a pokud ano, chybu neopakuje. Protože očekává, že jiní lidé budou žít dle jeho vlastního měřítka, bývá často kritickým, což není vždy vhodné při získávání přátel nebo ovlivňování žen.
Je pro něj nesnadné lichotit jiným lidem. Protože bývá nervózní povahy, potřebuje klidné okolí, aby mohl ze sebe vydat to nejlepší. Proto je tu jeho obliba čerstvého vzduchu, gymnastiky a diety. Péče o zdraví je mu posvátná a stejně tak dostatek času k vývinu jeho osobnosti, což mu v životě pomáhá v postupu.
Žena je pro něj kuriozitou, kterou je nutno zkoumat, se kterou je nutno experimentovat, hýčkat ji a zjemňovat. Co se sexu týče - za předpokladu, že je pro něj čas a chuť - je jednou ze zkušeností, kterou není možno přehlédnout. Zůstává zde dost starých mládenců.
Tito muži jsou mnohdy příliš zaměstnáni povoláním a zdokonalováním se, takže jim na romantiku již nezbývá čas. Jsou systematičtí a svědomití s pocitem zodpovědnosti a povinnosti. V hierarchii velké firmy lze tohoto muže nalézt mnohdy na druhém místě.
Je metodický a spolehlivý, ale vlivem své skromnosti se mu nedostává náležitého ocenění. Je to spolehlivý, chytrý, pilný a svědomitý pracovník. Předloží-li se mu nějaký problém, pak vesměs nalezne řešení. Shromažďuje informace, aby se pojistil vůči omylům.
Má upravený oděv, neuvidíme u něj kostrbatý vous. Ve vztahu ke svému vnějšímu vzhledu je stejně pedantický jako ve svých výrazech. Nenáleží k nejvábnějším mužům, kterým by se žena mohla oddat, ale bude dbát o to, aby se žena cítila spokojena a šťastna. Na stupnici náruživosti nehraje od Alfy až po Omegu, nepožaduje však stálou pozornost, nestaví se do záře reflektorů, zůstává vždy přátelský a ohleduplný.
I když je vyzván, neztrácí snadno sebeovládání. Čeká, až bude do ložnice pozván. Není lovec, spíše loveným. Jako partner v sexu prokazuje vytrvalost. Jeho malý plamínek plápolá, i když jiným již vyhasnul. Ve vztahu k ženě má otcovské postavení, ochranářské zájmy. Je neocenitelný přítel a rádce. Chce-li žena více romantiky, musí o ni zápasit.
Ke sňatku se odhodlává nesnadno, až po dlouhých úvahách o tom, zda může být jeho životní družka užitečná jeho kariéře, zda bude mít dost peněz k zlepšení života, zda mu nabídne vhodný příbytek, aby se mohl nerušeně oddávat své činnosti.
Ze své strany nabídne ženě bezpečí, spolehlivost a věrnost. Nenabídne velkou společnost a společenský shon. Svůj volný čas věnuje raději práci na zahradě nebo čtení. Žena se nemusí obávat, že by strávil noc v hospodě.
Není společenským lvem. Nalezne finanční jistotu, ale to neznamená, že získá vše, co si přeje. Rozumí penězům a rád si je podrží v ruce. Neutrácí za hlouposti. Je věrný, ženu, která se s ním spojí, nepodvádí. Jeho morálka bývá následkem jeho bezvášnivosti. Romantické vzrušení? Ne. Jistota? Ano.
Není sukničkář. Uvažuje-li žena, jak by ho polapila, určitě přijde na to, že učinila první krok. Měla by se s ním seznámit pomocí společných známých nebo na pracovišti. Na první schůzce se musí objevit přesně, dochvilnost je u něj vždy důležitá.
Další vlastnosti, které tento muž obdivuje, jsou takt, správné chování u stolu a široká škála rozhovoru. Když nadejde velký okamžik, na vše se připraví. Koná-li se zážitek u partnerky, přinese si vše potřebné: čisté pyžamo, holící náčiní, kartáček na zuby, čistou košili a ponožky a zřejmě i budík, aby byl včas na pracovišti.
Snad se ještě zeptá, jak to chce, jak to má ráda a pak teprve začne. Nerozvine vulgární náruživost, nežádoucí pronikání. Jeho předehra je již nastudována, ba metodická.
Rozumí ženské anatomii. Protože si již dříve objasnil, co ženu podnítí, vyvolá správné reakce. Jeho technika je spíše estetická než smyslná a nesprávné impulsy mohou být na překážku jeho výkonu. Vesměs to připisuje spíše okolnostem než sobě samému. Je vnímavý pro podněty a i agresivní žena může u něj dosáhnout vše, co si žádá. Jen ať od něj neočekává mnoho fantazie. Bude se velmi snažit a žena, která u něj promešká vrchol, je sama vina.
Tento obětavý muž se přímo rozkrájí, aby v posteli potěšil svou družku. Pokud není podnícen zvláštními okolnostmi nebo triky, spokojí se s normální polohou. A to, pokud možno, po přikrývkou. Občas je zde výjimka: někdy je rád, když se jeho partnerka vzepřenými lokty položí na břicho na podlahu, aby ji mohl vzít zezadu.
Je přístupný novým technikám, pokud mu nejsou vnuceny. Dobrý tip: lehounké kousnutí do jeho zadku mu rozproudí trochu tep a vesměs vede k rychlejší reakci. Ne všechny historky o chladu Panny-muže v ložnici jsou nepravdivé. Protože není příliš výrazný, může to vyústit v lhostejnost.
Může se stát, že i po létech manželství si není zcela vědom svých práv a povinností jako manžel. "Kdo odpočívá, zrezaví," praví přísloví. Panna-muž nesmí zrezavět! Jsou zde případy posedlosti pornografií.
Muž v Panně "Džentlmen mezi milenci"
Muž v Panně není ani útočník, ani lovec, a žena, která by jeho zdrženlivost pokládala za nezájem, se nesmírně mýlí. Dává jí sice najevo, že se o ni uchází, jsou to však spíš skryté komplimenty, pohledy, drobná gesta, letmý dotyk prstů, což je vlastně erotičtější než afekt plný netajeného sexu.
Svět filmu nás uvádí v omyl, když nás přesvědčuje, že ženy mají rády, je-li muž impulsivní a co nejrychleji jde k věci. Většina žen v podstatě touží po džentlmenovi, jakým je muž v Panně. S ním lze ještě prožít chvíle napětí, v nichž to jiskří a kdy pomalu, ale jistě roste touha. Muž v Panně si nikdy nebude počínat nemotorně, nebude se pokoušet svou partnerku překvapit.
Nemělo by se rozhodně tvrdit, že sex je pro něj druhořadý, také však není tou nejdůležitější událostí mezi mužem a ženou. Muž v Panně si užívá sexu, má-li na něj čas a - ovšem - také chuť.
Svou touhu nedává najevo otevřeně, nýbrž ženu svede, aniž si toho ona všimne. Dalo by se říci, že ji uvede do erotické atmosféry, v níž ho musí svést ona sama. Zajde s ní do útulného baru, hotelu, na místa, kde se jí zmocní pocit naprosté pohody. Zde se pak žena může klidně chopit iniciativy.
Muž v Panně má pro ženy jemný cit. Počíná si velmi vnímavě, zejména když s partnerkou přistane na měkké velké posteli. To je jeho oblíbené místo, zde se může oddávat jejím fyzickým přednostem.
V pohodě se má cítit nejen on, ale i ona. Rád se od ní nechá vést a klidně se dokáže přizpůsobit jejím požadavkům. Třebaže dává přednost takzvané pozici 66, vychutná rozkoš i v jiných pozicích. Rád svou partnerku miluje také zezadu. Tak má přes všechno přehled a celou scenerii dokonale vychutnává.
Muže v Panně vzrušuje, když ho partnerka laská na břiše. Měla by mu velmi opatrně a jakoby mimochodem rozepnout košili, hladit ho po hrudi, pak putovat dál a masírovat mu břicho. Má rád, když dlouho a něžně hladí jeho "mužnost".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama