Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

RAK - MUŽ (charakteristika)

3. února 2008 v 22:12 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Muž - Rak
Nelze v něm číst jako v otevřené knize, protože cizím ukazuje neprůhlednou stránku. Mnohé tajnosti neodhalí ani dobrému příteli. Je neklidný, je idealista, sentimentální snílek.
Protože je ovládán přibývající a ubývající Lunou, požívá výšky a hloubky citů a má schopnost přitáhnout jiné lidi do toho, či jiného směru. Při prvním setkání může mít sklon k flirtování, ale to je jen jedna z jeho nálad. Příště může být temný a nevlídný. Nevíte na čem u něj jste.
I když ho blíže znáte, můžete být zmateni jeho střídavými náladami. Někdy vzplane i prchlivostí. Ale dovede se i omluvit. Někdy se staví jako ochránce "slabého pohlaví".
Je příjemný a galantní jako ze staré školy. Má rád společnost krásných žen, především, jsou-li to duchaplné řečnice. Je ovšem otázkou, zda i on je přitažlivým pro tyto ženy. Milá bude jen nesnadno odpovídat jeho představám, protože očekává příliš mnoho.
Je-li zklamán, uzavírá se do své ulity, místo aby přímo řekl, co se mu nelíbí. Má rád jídlo a nápoje, avšak přijme-li pozvání, nebude svému zevnějšku věnovat přílišnou pozornost. Přijde i ve starém pulovru a starších kalhotách. Nemá v sobě nic z páva. Rád se baví a je někdy dosti výřečný. Slovy dovede zapůsobit tak, že ostatní ho následují a činí vše, co požaduje.
Má dobrou paměť. Má pevné náhledy a vše je dobré, pokud mu to neodporuje. Je-li zde jiné mínění, pak nepovolí, dokud protivníka nepřesvědčí. Dovede však i stejně naslouchat. Je schopen a ochoten pomoci při řešení problému. Rozumí i záležitostem peněz, vycítí záhy možnost výdělku. Zajímá se však jen o konzervativní, konvenční metodu. Neriskuje.
Je vnímavý, sentimentální, nerad se odlučuje od starých přátel, starých zvyků nebo místa, na které si zvykl. Přátelství uzavírá na celý život. Rád se setkává i s někdejšími svými spolužáky. Ostýchá se zavést změny do svého způsobu života. Lpí na vzpomínkách, rozvěšuje v obydlí fotografie příbuzných, předků, připoutává se k minulosti.
Stále potřebuje ujištění, že je milován. Lásku bere vážně. Od milé osoby požaduje duchovní i tělesné podněty stejnou měrou. Je věrný a chce věrnost. Věří na stálou lásku všeho druhu, která přečkává všechny bouře. To je recept pro mír duše. Nejvyšší radosti mu poskytují domov a krb, případně zahrada. Někdy má sklon k samolibosti.
Hledá trvalý vztah k ženě. Když dojde ke zlomu, mohl by si snadno nalézt novou lásku, protože má schopnost se rychle přimknout. Kdo získal jeho srdce, na toho nikdy nezapomene. Je to složitá bytost, jeho kolísavé nálady jiným připadají nudné.
Jeho vytrvalá cílevědomost je dobrým znakem pro úspěch. Jeho vnímavost a jeho inteligence jej předurčují k vedoucím rolím v politice, literatuře a obchodním životě. V nocích úplňku je nutno si dát na něj pozor. Potřebuje stále povzbuzování. Pak je skvělý milenec. Rád hraje roli učitele a žena jedná moudře, když ho nechá při jeho přesvědčení, že jí zjevuje pravá tajemství života lásky.
Krok za krokem ji povede a bude jí vysvětlovat, co a proč činí a co činit má. Pokud by byl přerušen poznámkou, že toto vše je již známo, ihned zaleze do své ulity a bude snad jen snít o krásných věcech, které mohli spolu prožít.
Na počátku vztahu lásky je nutno se vyhnout všemu vulgárnímu. Svou partnerku si idealizuje a vypadnutí z role zahání vyhlídky na dlouhotrvající sexuální vztah. Časem se stane elastičtějším a přijme věci, které ho dříve šokovaly. Ale stále se může vrátit ke své přecitlivělosti. Vždy je nutno jednat s citem.
Při předehře postupuje nenuceně a jistě, protože chce ženu učinit šťastnou a stejně tak uspokojit sebe. Vycítí situaci i v posteli a přizpůsobuje se jako umělec lásky. Akt lásky začíná rád na jiném místě než v posteli. Snad svou spoluhráčku šetrně položí na stůl a přechází od manuální předehry k jemnému kontaktu s pyjem.
Když milá na okamžik pocítí spokojenost, vezme ji do náruče a odnese do postele. Je expert ve hře s poštěváčkem. Má pro tuto techniku při předehře zvláštní nadání. Používá raději jemně prsty než jazyk, protože jeho konečky prstů jsou magicky jemné.
K jeho přednostní technice náleží tření pyje mezi prsy partnerky a to tak blízko jejích úst, že se ho může dotknout jazykem. Kombinace prsou a jazyka zvyšuje jeho chuť i chuť jeho partnerky. Jeho dobrá paměť přichází vhod i v lásce. Pamatuje si vše, čím kdy ženu rozehřál.
Dovede vychutnávat uspokojení, které ji obšťastní. Všechny své zkušenosti si chrání i v dospělosti a obrazotvorně je zjemňuje. Má rád dráždivé prádlo. Je-li homosexuálně založen, rád se obléká jako žena a chce se proměnit v ženu i po fyzické stránce.
Muž v Raku "Mistr svádění"
Muž v Raku je v podstatě velmi smyslný člověk a vnímá erotické signály nejen tehdy, když hledá partnera. Světlovlasou štíhlou a dlouhonohou amazonku je na ulici doslova elektrizován. Jeho zájem však nevzbuzuje jen její zevnějšek.
Něco na ní musí být, ona smyslnost, která slibuje nejrozmanitější tělesné rozkoše, plná ústa, měkké splývavé vlasy, pěkné tvarovaná ňadra, ve tváři by však měla mít i inteligenci. Partnerku jen do postele muž v Raku rozhodně nehledá, krátké dobrodružství je totiž pro něj druhořadé.
Protože má radost ze hry, může ceremoniál svádění trvat celé hodiny. Při tom ho také nelze přerušovat. Jeho partnerka by měla být natolik chytrá, aby ho podvědomě neustále povzbuzovala. Tento muž se pak projeví jako báječný milenec a bude jí krok za krokem odhalovat tajemství svého umění lásky.
Nejprve se muž v Raku bude dlouho a něžně zabývat jednotlivými místy partnerčina těla, bude si hrát s jejími vlasy, prsty bude objíždět obrysy jejich úst, hladit ji po tvářích a obdivovat její ruce. Obzvlášť rád má eskymácké polibky, při nichž si pár milenců něžně tře o sebe nosy, ale také dlouhé polibky jazykem. V tomto umění je muž v Raku opravdový mistr.
Jeho nejoblíbenější polohou je ležet pod partnerkou. Jednak se tak může nejlépe uvolnit a plně vychutnávat sex, jednak ji může pevně držet za hýždě, aby tak mohl řídit své pohyby.
Tuto pozici kromě toho vychutnává také opticky a pokládá ji za velice erotickou, neboť se na kontury jejího těla a na poprsí rád dívá zdola. Pohled na ňadra ho vůbec vzrušuje. Rád si mezi ně položí pohlaví, co nejblíže k jejím ústům, aby na ně dosáhla špičkou jazyka.
Rád si ji také bere zezadu, nikoli jen proto, aby do ní mohl energicky vnikat, zatímco ona před ním klečí. Spíš na ní leží, kochá se oblinami jejího zadečku pod sebou a pomalu se v ní pohybuje.
Citlivou zónou může v Raku jsou záda. Bude-li ho partnerka hladit po celých zádech zdola až k šíji, velice ho to vzruší. Také vnitřní strany stehen má nanejvýš citlivé.
Pokud žije muž v Raku sám nebo nemá partnerku nadosah, stává se pevnou součástí jeho života sebeukájení. Není to sice zcela nutné, ale je příjemné pohodlně ležet na posteli s pornočasopisem a ukájet se vlastní rukou.
Předloha musí ovšem odpovídat a vyhovovat jeho estetickým požadavkům, což předpokládá dobré obrázky, atraktivní modelky, a také to nesmí být žádný těžkopádný nebo výstřední sex. V jeho voyerismu ho vzrušuje především milostná hra mezi více partnery, mezi mužem a dvěma ženami nebo mezi dvěma muži a dvěma ženami.
Vždy znovu si představuje, že se takové orgie účastní, nejlépe by mu vyhovovalo, kdyby byl sám se dvěma ženami, které se vzájemně přitahují. V této konstelaci mu nejde o tvrdý sex, spíš by se nechal od obou žen zahrnout něžnostmi. Někdy si představuje, že je jediným mužem v kruhu nahých žen, z nichž vždy jedna se s ním miluje, zatím ostatní přihlížejí.
Ve své fantazii se muž v Raku většinou ujímá pasivní role, vzrušuje ho především jeho vlastní bezbrannost. Ve skutečnosti je však dokonale aktivní a bude svou partnerku laskat dlaněmi i jazykem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama