Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

RAK - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 22:13 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Žena - Rak
Kdo chce cestovat duší této ženy, potřebuje kompas, jinak nelze určit, kdo na čem je. Není závislá na podpoře svých bližních. Ostýchá se projevit své city. Hlavně nesnáší kritiku, která by ji zesměšňovala.
Tuto si pamatuje dlouho, až do doby, kdy se může pomstít. Má dobrou paměť, do které se vrývají všechny vzpomínky, které nelze vymazat. Dovede opakovat celé rozhovory. Lpí na minulosti. Pokud je okultní, věří na minulé životy. Ráda čte historické knihy a svůj příbytek vyzdobuje starožitnostmi.
Má ráda obrazy předků, které odpovídají jejímu smyslu pro kontinuitu. Život pro ni neznamená jen zde a nyní. Je domácká, zařizuje si domov podle svého vkusu, spíše trochu staromódně, nikoliv však kýčovitě. Domov je jejím královstvím. Její domov nikdo neopustí hladový. Vaří příkladně.
Její lednička a spíže jsou dobře zásobeny. Tak se zajišťuje. Ví, že peníze platí. Není lakomá, ale střádá peníze pro horší časy. Peníze používá i jako balzám při zranění duše. Duševní trauma může řešit nákupem, ale taky dokáže peníze dobře uložit - například do briliantů.
Není upovídaná. Lze jí svěřit tajemství, které si uchová pouze pro sebe. Pokud se jedná o známosti, mlčí jako hrob. Na druhé straně je výborná vypravěčka. Je radost ji poslouchat, když vypráví historky a anekdoty, především ze své vlastní minulosti.
Udržuje posluchače lehkou změnou tónu, jemným odstínem, obrazností. Vtipy nedovede vyprávět. Shledá-li něco komickým, nedovede odolat smíchu. A tento smích není její nejlepší vlastností. Je pošetilý. Je věrná svým přátelům i muži, se kterým se váže. Její věrnost má někdy něco šplhavého. Za to i od druhého očekává důkazy lásky.
Musí být objímána, laskána. Je třeba s ní jednat něžně. Od hrubého muže se odvrací. Nesnadno se odevzdává lásce, ačkoliv na muže působí přitažlivě svou skromností, jasností, veselostí, soucitem. Je to stydlivé, milé děvče, jejíž obrázek nosí muži v tajné přihrádce své duše. Sblížení je možné pomocí růží, světla svící, šampaňského a básní o lásce.
Ovládnutí nebude rychlé. Ano, snad se zde bude jednat o všechno nebo o nic, o sňatek nebo o rozchod navždy. Své rozhodnutí si musí muž pečlivě uvážit. Ztratí-li ji, nezbaví se vzpomínek. Tato žena hledá lásku, jdoucí nad sex, a to znamená domov, děti, stabilní vztah.
Nevpustí muže do své ložnice dříve, pokud si není jista jeho dlouhodobými záměry. Nejde-li pravou lásku, pak pro muže učiní vše a je schopna i v sexu uspokojit co nejlépe. Mezi těmito ženami je nejméně kandidátek na prostituci a sňatek z rozumu. Za jistých okolností však může být dobrou milenkou, pokud je přesvědčena, že se jí muž nechce vzdát, ale je jí věrný. Když se oddá muži, zůstává mu také věrná.
Radíme muži, který se k ní přiblíží, aby si ji vzal za manželku již jen proto, aby neztratil tento poklad! Je to prototyp ženy, stojící při svém muži, i když je alkoholik, sukničkář, nebo ošklivec. Některým mužům jde na nervy tato vše odpouštějící láska. Muži mnohdy neumějí tuto ženu ocenit a špatně s ní zacházejí.
Přijímá sice rychle signály, ale první krok neučiní. Je dosti stydlivá a bojí se kritiky. Aby se její erotická fantazie zbavila překážek, je potřeba ji jemným způsobem povzbudit.
Musíte jí ukázat, že se v lásce může nechat strhnout svými city, že její reakce pozvednou chuť a že za své libido se nemusí stydět. Její senzitivní bytost může být ovlivněna stanoviskem partnera.
Pokud je plný porozumění, jemný, ohleduplný, pak rozkvete jak květinka v paprscích slunce. Špatné slovo, nevhodný pohyb nebo hrubá poznámka způsobí, že se ihned stáhne zpět. Skořápka její sebedůvěry je velmi křehká. Může být nádhernou milenkou, protože je schopna intenzivní smyslnosti.
Radost, kterou pociťuje, když se zbaví dřívějších zábran a překážek, obšťastní muže, dotkne se jeho srdce, posílí jeho potenci. Může se stát i otrokyní sexu, poté co ho správně poznala.
Muž by měl zpočátku apelovat na její mateřskou a sentimentální stránku, protože to a prohloubí sexuální svazek. Vše chce vhodnou dobu a vhodnou příležitost. Od této ženy není možno očekávat, že bude po vůli hned někde na zadním sedadle auta. Musí být přesvědčena, že se jedná o skutečnou lásku a místo musí být takové, aby se cítila dobře.
Nejlépe se cítí ve svém domově. V obydlí muže se to daří, až když jej navštívila vícekrát, takže se tam cítí jako doma. Když nadejde velký okamžik, tak ho zřejmě pozve k sobě na skvělou hostinu při svitu svíček a pěkné hudbě. Ale je třeba být zdrženlivým a nechat doma "hned jít na to", protože jinak se z jídelny do ložnice nedostane.
Když se poprvé svlékne, chce slyšet, jak je krásná. Touží po obdivu. Poklona je pro ni stejně důležitá jako předehra a jak již bylo řečeno, nesmí se rozčílit. Když se zbaví zábran, ráda se mazlí s pohlavím muže, líbá vnitřní stranu jeho stehen. Další místo pro ni odpovídající, je pobřeží při svitu Luny.
Pod paprsky Luny, při zpěvu vln, může setřásti poslední zábrany a odhalit skrytou stránku své povahy - stát se divou ženou. Její dotek je lehký a opatrný, jak padající list. Ráda hladí a je ráda hlazena. Zajímá se o vůně, především olejů do koupele.
Má ráda když ji muž vezme zezadu. To odpovídá její vrozené pokoře a nemusí mít obavy, že by ji někdo viděl při orgasmu. Je silně závislá na svých náladách a pokud nemá chuť na konvenční sex, může být dosti vynalézavá. Zpravidla není závislá na extrémní sexuální změně.
Vlivem svého mateřského instinktu věnuje někdy svou příchylnost chlapci nebo bratru. Mnoho těchto žen považuje chování mužů za hrubé a je přitahováno ke svému pohlaví - k ženám. V lesbickém spojení hrají postavení ženy. Nebo se uspokojují samy a dávají své fantazii volný průběh.
Žena v Raku "Sex v krásném balení"
Žena narozená v Raku vlastně hledá lásku, která je víc než čistý sex, avšak časem, hlavně v mladém věku, nasbírá spoustu zkušenosti. Jednak se oddává sexualitě ze zvědavosti, jednak by samozřejmě byla ráda perfektní milenkou pro svého pozdějšího životního partnera.
Bere si, na co má chuť, a později zásadně ničeho nelituje. V těchto "divokých časech" registruje sexuální signály ve svém okolí neobyčejně rychle, nikdy by však sama neudělala směrem do ložnice první krok. Na to je prostě příliŠ plachá, obává se, že narazí na kritiku. Musí být velmi jemně povzbuzována a stimulována, aby svou erotickou fantazii dokázala rozvinout bez zábran.
Žena ve znamení Raka potřebuje neustále atmosféru, v níž se cítí dobře. Prostředí musí být čisté, estetické a pohodlně zařízené, a taky pokud možná důvěrně známé.
Pocit cizoty jí nedovolí dostat se do ráže. Něco jako "rychlovka" na zadním sedadle vozu nebo na vlhké lesní půdě není s ženou v Raku možné. Chce mít dostatek času, aby mohla vychutnávat náladu, aby neměla pocit, že jde jen o holý sex. Chtěla by mít jistotu, že jí partner přináší kromě tělesné rozkoše také lásku a sympatie.
Do své ložnice ji mohou zlákat především muži s vážnými úmysly. Pak už lze přistoupit k věci - ovšem v krásné, obalu! Tento balíček by měl obsahovat především mnoho komplimentů, neboť ona po nich prahne. Komplimenty ji totiž vzrušují stejně jako sama předehra.
Žena narozená v hvězdném znamení Raka, které stojí vprostřed roku, je k lecčemu ochotná, dovede se přizpůsobit, jen nemá ráda extrémy. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro svého partnera všechno.
Potřeba dávat mu lásku a štěstí vychází z hlubokého citu. Splní mu jeho vášnivá přání a instinkt jí napoví, co má rád. Protože je žena v Raku manuálně velmi zručná, jako žádná jiná umí partnera uspokojit také rukou. Sleduje-li partnerovu rozkoš během milostného aktu, ji samotnou to rozněcuje. Jeho orgasmus ji dokáže přivést k extázi.
Nejkrásnější je pro ni milostná hra, když se venku již stmívá nebo je tma. Dovoleno je vŠechno, co působí radost. Teprve teď dokáže plně vychutnat zakázané ovoce. Vzrušená partnerovým tělesným pachem (pokud je příjemný, neboť má velmi jemný nos) ho dlouho hladí, svými citlivými dlaněmi sleduje obrysy jeho těla a obzvláště pak tvary jeho napjatých mužných hýždí.
Také sama má ráda, když ji partner hladí po celém těle, Zvláště citlivá je na zadečku a na chodidlech, i zcela jemný krátký dotek těchto erogenních zón ji uvádí k vrcholné rozkoši.
Nejraději leží pod ním, aby cítila jeho mužnost. Podle toho, jak se to partnerovi líbí, obejme ho také nohama. Milenec nebo manžel ji může čas od času milovat také zezadu. V této roli se chová jako oddaná žena.
Tak trochu to také odpovídá pocitu pokory, který jí působí rozkoš. Dosáhne-li extáze, křičí rozkoší a při orgasmu pláče. Může-li pak usínat v náruči ukojeného partnera, je šťastná.
Pro ženu ve znamení Raka sex vždycky souvisí s citem a estetikou. Vše hrubé a primitivní ji odpuzuje - vyhání do reality. Má strach před brutalitou a bolestí, v představách se jí však zabývá. Vzrušuje ji.
Neodmítala by ani malou tantrickou milostnou orgii, nejlépe se dvěma muži, kteří by ji laskali od hlavy až k patě. Žena v Raku si však stále uvědomuje, že to je a také zůstane jen fantazie, již nechce a ani nemůže uskutečnit. Vždyť také ideálně nalézá rozkoš a uspokojení s partnerem, jehož miluje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama