Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

ŠTÍR - MUŽ (charakteristika)

3. února 2008 v 22:04 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Muž - Štír
Je ovládán svým pohlavním ústrojím. Je náruživý, emotivní a nevypočitatelný. Jeho bytí je určováno jeho chtíči a podniká vše, aby je uspokojil. Nepočítá s následky. Nic nezabrzdí jeho vyhledávání sexuálních dobrodružství.
Ženy přímo reagují na jeho hypnotickou smyslnost jako kousek železa na magnet. U muže se zde spojuje šarm a síla povahy. Má tolik činorodosti, že ji vydává do atmosféry. A ta ho obklopuje a doprovází.
Pro ženu je dosti nebezpečné přijít k tomuto muži. Jeho překypující sexualita může explodovat zcela neočekávaně a on se ji nesnaží ani ovládnout. Zdrženlivost nezná. Není pro flirtování. Je plný vysokého napětí. Zážitek lásky s ním může buď pozvednout, nebo vést do zkázy.
Nic ho nezastaví před sledováním jeho cíle. Při společné hře lásky může být ohnivým partnerem. Podstoupí vše, jen aby dosáhl svého. Je přátelský, ale nezapomene urážku. Je-li raněn, myslí jen na pomstu. Může být i násilným. Snadno si vytváří nepřátelství.
Jako protivník je prudký a svéhlavý, nezná slitování a bojuje na život a na smrt. Jeho pohnutky jsou složité a tajemné, protože jeho osobnost má skrytou, tajemnou stránku.
Chce být nezávislý, ale potřebuje osobu, o kterou se může opřít. I když on sám je labilní v emočním ohledu, pohrdá slabostí u jiných. Mnohdy se stává závislý na alkoholu a drogách. Má silnou vůli a rozhodnost a mohl by, pokud by chtěl, zvítězit nad sebou samým.
Práce je pro něj důležitá. Namáhavou tělesnou činnost sice nemá rád, ale má neobyčejnou schopnost soustředit se, živou fantazii, odvahu a podnikavost - tedy vlastnosti, které by mohly vést k úspěchu. Mimo to je praktický i ve finančních věcech.
Problémy chce řešit rychle, přičemž někdy narazí. V záležitostech srdce nesouhlas neuznává. Očekává, že žena se plně podřídí jeho potřebám. Neučiní-li to, nelítostně vztah ukončí. Náruživost podléhá jeho osobnímu zákonu. Mezi Štíry se nacházejí nejbezohlednější sexem posedlé osoby, nejnenasytnější souložníci. To může vést snadno až k brutálnosti
Je silně vášnivý a sexuální. Žena v posteli obdrží více, než si přeje. Zná přesně anatomii ženy a má živou fantazii. Omezenost nezná, stydlivost nesnáší. Jeho energie je nenasytitelná.
Začne u vysokého C a jde přes celou stupnici. Od prvého polibku je zřejmé, že to myslí vážně. Jde přímo ke svému cíli. Podrobnosti techniky se moc nezabývá. Chce pouze uspokojit bezprostřední žádost svých sexuálních orgánů. Ještě než se vysvleče, již to u něj začíná.
To přitáhne i ženu, která sténá chtěním, ještě než začne. Je jak lavina, která vše strhuje s sebou. Jeho polibky jsou ohnivé, laskání drsné. Cucá a kouše, bolest ho jen povzbuzuje. Při předehře nezná zdráhavost, je nutno počítat s modrými skvrnami.
Snese-li žena toto vše, je spokojen, že ji ovládl. Má představu, že většina žen má ráda sexuální napadení a tělesné přemožení. Má rád ženu na kolenou. Vzruší ho také, když žena hned po koupeli přitiskne k němu své vlhké tělo. Pak ji přitiskne k sobě a uspokojuje se ve stoje.
V ložnici pak pokračuje. On je pro stálé pokračování a ona prožije modrý zázrak. Hojivé masti na poraněná delikátní místa mají být vždy po ruce. Prezervativy nebo přerušovanou soulož nemá rád. Rovněž nesnáší poučování v umění lásky.
Dovedou ho zlákat novinky v oblasti sexuálních pomůcek. Jeho latentní násilnickou může být nepříjemná. Jeho radostné způsobování bolesti může vést snadno k sadistickým praktikám. Jako "místo činu" dává přednost drsným stolním deskám, tvrdým podlahám. Rád pudí ženu i k několikerému orgasmu, snad i pomoci elektrických aparátů.
Muž ve Štíru "Umění ovládat se"
Než přistoupíme k příjemným stránkám erotického Štíra, měli bychom předem varovat dámy, aby věděly, co je čeká, jestliže si s tímto zajímavým, přitažlivým člověkem začnou.
Která nechce otěhotnět, měla by si pro případ svedení obstarat tu nejbezpečnější metodu, jež je momentálně na trhu. Muž ve Štíru nejenže nenávidí každý jemňoučký gumový potah, ale ke všemu ještě mu činí potěšení přivádět ženy do jiného stavu. Máme tu co činit s chlapíkem zcela zvláštního ražení. Když už svým cenným majetkem tak hýří, rád by taky věděl, k čemu je to dobré.
Vědomí o své schopnosti plodit je mu podnětem, vzrušuje ho. V této kategorii se sice najdou mužské exempláře i z jiných znamení zvěrokruhu, u Štíra je však dost vyhraněná. Za druhé ho partnerka nesmí vodit za ručičku ani poučovat, tím méně se pak v posteli ujímat vedení, to pak noc skončí, ještě než začala. Když ji poprvé políbí, ví se, zda to myslí vážně, nebo jen něco předstírá.
Jestliže Štír zná svůj cíl, stává se nenasytný, a to je pak s veškerou romantikou konec. Štíří polibky se zdají být nekonečné a jsou všechno jiné, jen ne něžné. Štír líbá intenzivně a ohnivě, používá jazyk a vůbec všechny variace polibku jako kousání, sání a leccos jiného.
Vzrušeného muže Štíra lze nejlépe srovnat s letní bouří. Svou touhu potřebuje uspokojit, sténá chtíčem, teď to musí jít rychle. Žena s ním nesmí být ostýchavá ani váhavá, a nedůtklivá už vůbec ne. Štír má určitý sklon k násilnostem, jeho partnerka musí přinejmenším počítat s modřinami a stopami po kousání.
To, co ji bolí, ho vzrušuje. Chce, aby se bránila, aby s ním zápasila, ale nakonec aby se poddala roli slabého pohlaví a žadonila o něhu. Vzrušuje ho, když partnerka zaujímá pozice podmaněné. Nejvíc se mu líbí, když před ním jako malá a bezbranná klečí. Dává mu to pocit, že by chtěla být milována a sváděna, ale zároveň musí být znásilněna. Se ženou na kolenou se cítí jako zbožňovaný vládce, lahodí to jeho hrdé mužnosti.
Ona však bude za svou "bolest" odškodněna. Muž Štír je mistrem cunnilingu. Jazykem ji dokáže vzrušit tak, že ho na všech čtyřech prosí, aby ji konečně uspokojil. Je to téměř bolestivý stav vzrušení, kdy je rozum vypojen a partnerka děla věci, jichž příští den lituje, protože jí je trapné, že se mohla tak spustit.
Přednostní pozice muže Štíra - lze to téměř domyslet - je vestoje. Může se stát, že jí v obývacím pokoji nebo v kuchyni zvedne sukni a začne, a později pak v ložnici nebo na pohodlné pohovce pokračuje. Partnerku většinou miluje zezadu, přičemž ona klečí na zemi nebo na posteli.
Jeho mimořádný zájem je ostatně soustředěn na její pevný oblý zadeček, pohled na něj ho při milování velmi vzrušuje. Muž ve Štíru má také rád anální sex (k tomu má sklon; často je to pozůstatek z mládí, neboť téměř každý muž ve Štíru má za sebou homoerotické zkušenosti).
To samozřejmě nevyhovuje každému, pokud však někdo dokáže uvést do tohoto druhu lásky dívku, která je ještě panna, pak je to Štír. Zde si počíná překvapivě něžně a volně. Nezpůsobí jí žádnou bolest.
Při sexu se Štír sice chová jako silný chlap, nikdy však jako egoista. Sex je závažná věc, a on by rád, aby se líbil i jeho milované. To se nejspíš projeví hned první noc, neboť muž ve Štíru má většinou zálibu v nezvyklých sexuálních praktikách. Je to pro něj sice důležité, aby ukojil sám sebe, ale stejně mu záleží i na partnerce.
Během milostné noci je muž Štír velmi vytrvalý, nijak nespěchá k vrcholu, to svou partnerku raději dovede několikrát k orgasmu. Takzvané rychlovky proto v postatě nemá rád. Milostný akt je inscenovaná rozkoš a trvá přinejmenším tak dlouho - a je aspoň tak dramatická - jako Wagnerova opera na festivalu v Bayreuthu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama