Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

ŠTÍR - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 22:04 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Žena - Štír
Mohla by napsat celou knihu na téma, jak se má žena pohybovat, hovořit, aby okouzlila muže. Vznáší se v ní požadavek rozkoše a jen muž nepatrného libida může uniknout jejímu erotickému vyzařování.
Aniž by řekla slovo, vrývá sex do celého jednání a chování. Když doprovází atraktivního muže, přesně ví, jak ho vytáhnout od krbu a netrvá dlouho a on je tak oslněn, že již nevidí žádnou jinou ženu.
Jedná se o neodolatelnou sílu na jedné straně a lehce se pohybující předmět na straně druhé. I když snad není nějak zvlášť půvabná, pohled jejích hypnotizujících očích je přimrazující. Muž se cítí jako králík, když ho hypnotizuje kobra. Lakotného společníka nechce.
Chce se vždy vozit první třídou a je dobré zaplatit bez mrknutí. Muž nesmí ukázat, že nedbalost, s jakou zachází s jeho penězi, ho děsí, nebo bude jinak záhy zapomenut on i jeho peníze. Je činorodá jako několik žen. Ráda tvrdě pracuje a hraje.
Při každé činnosti má sklon k výstřelkům. Může být fascinující, ale i únavná. Muž s ní nemá dlouhou chvíli, ale zanedlouho snad zatouží po klidnějším, mírumilovnějším bytí. Lásku bere vážně a stejně jako muž-Štír je vydána na pospas svým náruživostem.
Avšak to se nevztahuje pouze na sex, její životní náruživost není závislá na muži. Tím je nesnesitelná pro muže, které si ráda podřizuje a ráda je poutá na sebe. I když se jim to podaří, nedovedou proniknout do skrytých hlubin její smyslnosti.
V posteli je náročná a je mnoho mužů, kteří nedorostli jejím požadavkům. Má málo trpělivosti pro někoho, kdo není dle jejího měřítka, nebo s těmi, kteří trpí psychickými zábranami. U impotentních může činit divy, pokud je impotence psychického původu. To není altuismus. Je to chytrá hlavička se značnou intuicí.
Než se vloží do jejich života, projdou její přátelé i milenci kritickým hodnocením. Prohlédne pohnutky jiných, zatímco ona sama je neprůhledná. Její pravou povahu nelze snadno odhalit. Je svéhlavá, houževnatě sleduje svůj tajný cíl, každý krok plánuje dopředu a nepovolí, dokud jej nedosáhne.
Vyžaduje to sílu vůle a vnější rozhodnost vzepřít se jí, protože ví, co chce a dosáhne to s neutuchající silou. Nenechá se ani odvrátit, ani není ochotna se přizpůsobit změněným okolnostem. Jsou-li nerušeny její city, stává se pomstychtivou a destruktivní.
Podvedená žena-Štír je vysoce nebezpečným nepřítelem. Žádná jiná žena není schopna větší zběsilosti. Chce-li se pomstít člověku, který zklamal její důvěru, nezná rozpaků. Nechce jen potrestat, ale i pokořit, degradovat. Žárlivost je její největší chybou. Od svého milého očekává, že si pro ni podrží veškerý obdiv. Nalézá soupeřky a intriky i tam, kde žádné nejsou.
Když její společník ve společnosti hovoří sám pár minut s atraktivní ženou, již v tom vidí zradu a patřičně podle toho jedná. Není typem, který by klidně zůstal stát a prominul. Vybuchne jako mstící se fúrie. Pohrdá slabostí a každým, kdo se poddá tlaku.
V dobré náladě jedná se svým milencem knížecky. Avšak když se její nálada obrátí a to se stává, pak bodá až do krve. Neumlkl-li její svár před rozchodem, střežme se ji zavolat příští den, jakoby se nic nestalo. Stane se, jako bychom volali špatné číslo.
V jednom bodě je jistota: muži, kterého si oblíbí, je hluboce citově nakloněna, je mu věrná a je schopna velkých obětí. Vyjde-li jí muž vstříc na polovinu cesty, bude navždy jeho. Je věrnou milenkou, která vyvoleného brání před celým světem, nestará se o mínění jiných.
On ale nesmí kolísat nebo změknout, nebo se pak obrátí proti němu. Manželství s ní? Je možno si představit, že bude nebem nebo peklem. Střední cesty není. Je to nejvýstřednější znamení zvěrokruhu. Je to žena velkého formátu. Lidé slabého srdce ať jí jdou raději z cesty.
Stojíme před dlouhou nocí. Nutno dobře rozdělit své síly. Ona může začít tím, že mu bude šeptat vybízející slova. Již hovor o sexu může tuto ženu přivést k orgasmu. V ložnici je aktivní. Učiní vše, aby noc zůstala ve vzpomínkách.
Je badatelského a experimentujícího ducha. Sexuální zkušenosti jejího milence mohou být sebe větší, ale ona ho překvapí. Chtěla by, aby i on vychutnával sex stejně intenzivně jako ona, což může hraničit až s extází.
Je to nejsmyslnější znamení celého zvířetníku. Protože je sobecká a náročná, k dokonalému uspokojení potřebuje stejného partnera. Její chování je vedeno instinktem. Žádná kniha ji nepřesvědčí, že nadmíra sexu škodí.
Do postele půjde raději se špatným milencem než s dobrou knihou. Dovede lichotit malému "já" muže. Má ráda roztáhlé hry lásky a impulzivnímu muži dovede vnutit svá přání.
Ona ví, že erotika není jen vlastní tělesný akt. I malé jednotlivosti jsou důležité a ona mu objasní jejich význam. I když se navenek jeví dokonalou ženou, v intimitě ložnice chce jen vychutnávat. Pokud ji nějaký muž zajímá, sleduje ho tak dlouho, až ho svede. Pro ni jeho nesouhlas nic neznamená. Kontrola vrcholného bodu je pro ni velmi důležitá a použije každou metodu udržení potence muže.
Není vybíravá, pokud se jedná o dosažení cíle - a tento cíl je vždy její vlastní požitek. Vzplane-li tato žena, těžko se uhasí. Potřebuje-li více, než muž může dát, dovede ho donutit vydat více. Svého partnera chce ovládat. Nezastaví se ani před umělými prostředky.
Je zde i dosti lesbických žen. Pak přejímá vesměs roli muže a to nejen v sexuálním ohledu, ale i v jiných životních oblastech. Svému sexuálnímu partneru diktuje svá přání - a ta jsou daleko nad normál.
Žena ve Štíru "K jádru věci"
Ve výběru milenců je žena ve Štíru neobyčejně náročná. I když hledá jen dobrodružství ne jednu noc, během nejkratší doby ví, zda dotyčný muž odpovídá jejím měřítkům.
Chce přece z nadcházející noci něco mít. K tomu je třeba dodat, že ne každý si zaslouží se ženou ve Štíru strávit milostnou noc. Dokonale ovládá všechna pravidla milostného umění a postará se o nezapomenutelný zážitek. Opravdu ba si zasloužila pomník.
Žena ve Štíru svá přání nijak netají. Rovnou a bez obalu řekne, co chce. Už její slovní zásoba dovede milence pěkně rozpálit. Má-li chuť, dovede mluvit vulgárně, aniž by vulgární byla. Má prostě ráda otevřenost a jasnost, a všechny ty řečičky, co se kolem erotiky nadělají, na ni nejspíš nepůsobí. Aspoň se tak tváří.
Možná to spočívá v tom, že má štěstí na muže, kteří jsou slabší a plašší než ona, neboť sama se vlastně ujímá mužské role. Ale teď vážně: tajně touží po silném ochránci, po muži, který by ji šarmantně sváděl. Není to sice žádná romantička, ale trochu té romantiky by přece jen neškodilo. Žena ve Štíru by se prostě někdy ráda cítila jen jako žena. Přeje si, aby jí někdo šeptal do ucha právě tak hezké věci, jak se to stává jiným ženám. Nenechte se tedy zmýlit tím, že vypadá energicky a rázně!
Nejvhodnějším místem pro milování je pro ženu ve Štíru stále ještě velká postel, protože se ráda pohodlně rozloží. V rozmachu by jí neměly bránit různé rohy a hrany nebo porcelánové vázy stojící v cestě. Žena ve Štíru totiž potřebuje volnost pohybu v první třídě expresu Intercity.
Může se stát, že se ledabyle svlékne, ještě když s partnerem rozmlouvá. Nepředvádí žádný striptýz, spíš si myslí, že je třeba nejdřív odložit šaty, aby člověk mohl jít k věci. Nedělá s tím bůhvíjaké ceremonie. Pak si partnera ráda detailně prohlédne, a k tomu přece musí před sebou vidět holou skutečnost. Ujme se vedení a svedení - v tom spočívá její síla.
Zručně ho laská, rukama si počíná velmi jemně a obratně. Je to pravá umělkyně, to když ho tak dráždí nebo orálně uspokojuje. Je také šťastná, když partner sténá rozkoší. Ráda si hraje jazykem s teplou kůží jeho pohlaví nebo ho jemně kousá. Také sama má ráda, když se jí partner rty dotýká na intimních místech. V tomto případě by se ostatně měl postarat o to, aby ležela pohodlně, možná s polštářkem pod zády...
Žena ve Štíru je aktivní a nápaditá, a totéž čeká i od svého milence. Klade na něj stejně vysoké nároky jako na lidi, jimiž je denně obklopena. Nemotornými gesty nebo sexem typu "voják v záloze" se u ní nic nepořídí. Má ráda překvapení, která se objevují zcela nečekaně, zatímco se s partnerem vyměňuje něžnosti. Měl by jí dát klidně na srozuměnou, co má rád, nebo jí navrhnout, aby zkusili nĚco docela jiného. Žena ve Štíru je tomu přístupná. Je ostatně velmi pohyblivá. Partner může dát své fantazii klidně prostor...
Pro ženu ve Štíru je v sexu na prvním místě harmonie. Není to egoistka, dává ráda a hodně, ale ráda také bere. Společný zážitek je při milostném aktu pro ni to nejkrásnější. Většinou zaujímá pozice nahoře. Tak může nejlíp pozorovat, jak na partnera působí pohyby jejího těla. Nedává to sice najevo, ale někdy si přeje, aby si ji partner bez okolků vzal, ne brutálně a hrubě. ale energicky a současně jemně.
Síla, která z ní vyzařuje, přitahuje i ženy, protože v ní okamžitě rozpoznají mužský prvek. Ženy ve Štíru během svého milostného života často okusí lesbickou lásku. Někdy u ní také zůstávají, protože v ní nalézají více harmonie než v milování s kterýmkoliv mužským partnerem.
Že by bylo příliš málo mužů, kteří by mohli navázat vztah se ženou ve Štíru? Nežádá toho sice od nich málo, ale také toho hodně dává. Postará se o to, aby s ní partner prožil milostnou noc, na niž možná po celý zbytek života nezapomene.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M@ty M@ty | Web | 3. února 2008 v 22:06 | Reagovat

Ahojky, založila  jsem blog za účelem překonat rekord v komentářích :)) přijď se podívat a taky nějakej ten komentík přidej ;-) budu ráda!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama