Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

STŘELEC - MUŽ (charakteristika)

3. února 2008 v 22:02 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Muž - Střelec
Je veselý, šaramantní, duchaplný a činí na ženu dojem, jakoby právě ona byla ta nejzajímavější, jakou v životě potkal. Ale není možno se mýlit. Sledujeme-li ho, vidíme, jak jeho oči v místnosti přebíhají od jedné ženy k druhé.
Dychtí po všech. Když vstoupí hezká žena, bude kolem ní kroužit, zahrnovat ji pozornostmi a okouzlovat ji. Napíše si její adresu a telefonní číslo a bude ji bombardovat telefonováním, pralinkami, květy.
Je romantický idealista, který se domnívá, že ta příští bude jediná jeho vyvolená. I po mnohém zklamání jeho optimismus vydrží. Každý nový den pokládá za novou příležitost. Je to citový člověk se srdcem, které přímo žádá, aby bylo provrtáno.
Snadno se zamiluje, ale vyvarovává se dlouhodobého spojení. Nemá rád u žen žárlivost. Má rád vztahy se ženami, které již mají dostatek zkušeností, protože lásku berou stejně lehce jako on. Tito muži jsou upřímní a hovoří otevřeně, což může být někdy netaktní.
Na druhé straně se však dá spolehnout na to, že dodrží dané slovo. Jako přítel je lehce přístupný, tolerantní, rozhodný. Jako milenec učiní ze ženy projekt. Chce jí pomoci ke zralosti. Po zklamání ne nemstí. Od své milé žádá duchovní a tělesný soulad. Jeho kritika naznačuje, že je mu blízká, že má o ni zájem. Je-li to nutné, pak poměr dovede udržet v tajnosti.
Je podřízen náladám a depresím, někdy trpí nervozitou a bludnými představami, což však netrvá dlouho. Má schopnost stát se vedoucím finančníkem, ale vesměs své nadání věnuje podnikání, které toho není hodno. Je velkorysý, má rád luxus a dává drahé dary. Ve společnosti je výborným vyprávěčem. Dává přednost malým společnostem.
Nejraději má však přírodu, bezmračnou oblohu a širák. Rád cestuje. Stále se střídající scenerie, stále nové obličeje, kontakty a zážitky odpovídají dokonale povaze Střelce.
Pokud v cestovní kanceláři požaduje jízdenku, pak: "kamkoliv, všude mám přátele". Jeho touha po vědění je nenasytná a zajímá se i o sexuální poznatky. Žena, která se provdá za Střelce, si musí uvědomit, že on, ať svobodný nebo ženatý, ve svém srdci zůstává stále mládencem.
Nemůžeš-li zůstat u děvčete, které miluješ, pak miluj děvče, u kterého jsi. To je heslo tohoto muže. Je jak včela, poletující z květu na květ, všude sbírající nektar. Je zamilován do zidealizovaného romantického snu a ten stále sleduje.
Sex je pro něj jen zřídka silný zážitkem. Vychutnává ho, nemá však pocit, že se země chvěje. Ostatně, kdo by rád žil v pásmu zemětřesení? Lepší je tichá zahrada s pěknými květy, kde je možno pečovat o květ, na který je právě chuť rozjitřující je pro něj honitba, předehra.
Avšak, když se mu podaří dostat žádoucí ženu do ložnice, může být zklamán. Potěšení může být krátké a žena se může divit že zůstala pozadu. Na druhé straně ho sex nenudí. Rád dělá lásku a bude první, kdo vyzkouší novou pozici, nové okolí a ihned je ke všemu připraven.
Někdy se může milovat 3-4 krát denně. Současně může mít i 3-4 tajné poměry. Kvantita může nahradit kvalitu. Má v každém směru zručný jazyk a dovede svou partnerku ke všemu přemluvit. Je mistrem v erotické masáži a v povzbuzení erotických pásem, jak jazykem, tak pomocí rukou.
Kombinace zručných rukou a pohyblivého jazyka vede u jeho partnerky pozoruhodným výsledkům. Již lehké tření jeho pohlavního ústrojí o tělo partnerky ho může přivést k nejvyššímu bodu. Rovněž ho dovede podnítit pohled na stehna, ať již v punčochách nebo bez nich.
Žena, která si přeloží nohu přes nohu a pohybuje střevícem, ho může erotizovat. Má sklon k fetišismu. Není nic neobvyklého, když požádá svou partnerku, aby s sebou do postele vzala rukavice nebo střevíce či obojí. Je-li bisexuální, střídá pohlaví pohlavím, aniž by se příliš poutal. V záležitostech lásky nezná morálku. Pro něj sex znamená život a ten chce plně vychutnávat.
Muž ve Střelci "Lovec rozkoše"
"Není-li tu ta, kterou máš rád, měj rád tu, která zde je." Podle tohoto pořekadla žije a miluje muž Střelec. A kromě toho prostě touží po všech ženách. Uchází se o ně zcela starosvětsky.
Milostný akt sám pro něj znamená méně než předcházející ceremoniál. Jako Střelec má rád lov. A v tom se opravu vyzná, instinkt mu řekne, jak tu, po které touží, nejlíp polapit.
I když to není snadné, žena by se neměla hned vzdávat, jakmile zpozoruje, že on, ozbrojen šarmem, jí je na stopě. Měla by se dělat vzácnou, nechat se nakrátko chytit a opět prchnout. Čím obtížněji se divoká zvěř chytá, tím líp to chutná...
Jestliže muž Střelec nějakou ženu již vlákal do své ložnice, počíná si s ní jako s labužnickou večeří, a to se vším, co k tomu patří. U něho nelze mluvit o něžné předehře, spíš z ní mlsá, sousto tu, sousto tam.
Rád ji svléká pomalu, kousek po kousku. Hraje si s jejími vlasy, kousne ji do ucha, dlouho se zabývá jejími ústy a prsty, olizuje jí pleť, aby ji ochutnal. Měla by nechat se sebou dělat cokoli, neboť muž Střelec chce ženu nejdříve prozkoumat rukama i jazykem, ještě víc podnítit svou chuť, až se nakonec nasytí.
Střelcova předehra je jako aperitiv, na němž si člověk pochutnává, zatímco ještě čeká na následující hody. Když partnerku vzrušuje, projevuje se jako mistr techniky jazyka a hry prstů. Jeho polibky jí pronikají, dovede ji rozvášnit jako nikdo jiný. Střelec kromě toho bezvadně ovládá erotickou masáž. Ví přesně, kde má partnerka erogenní zóny (má v tomto ohledu také bohatou zkušenost) a věnuje jim hodně času.
Někdy se Střelec soustřeďuje na určitou část těla své partnerky, protože ho prostě fascinuje. Mohl by to být zadeček nebo ňadra. Má ostatně rád, když si během milostného aktu ponechá punčochy. Zatímco si ji rozkošnicky bere, dlaněmi hladí jemnou tkaninu, pod níž pulzuje teplá pleť. Tato částečně zakrytá, nicméně tušená partie ho nesmírně vzrušuje. Dává mu to pocit, že partnerku vlastní, ale přece jen ne docela.
Většinu času věnuje Střelec tomu, aby partnerku vzrušoval a laskal, ale také má rád, když je občas i ona trochu aktivní. Jeho nejcitlivějšími partiemi jsou krk a hruď. Líbí se mu, když ho hladí po šíji a potom oběma dlaněmi pomalu přejíždí po hrudi. Dále by se měla věnovat jeho bokům a stehnům, zejména na jejich vnitřní straně.
Když ho v těchto místech hladí a líbá, líbí se mu to až k zešílení. Střelec má celou tuto partii nanejvýš citlivou, na ni by se partnerka měla soustředit především, a aby udržela napětí, měla by mu laskat pohlaví, vzít je do úst a pak opět jemně hladit.
Když Střelec myslí, že už bylo předehry dost, měla by ho partnerka nechat, aby přešel k věci. Vystupňuje své vzrušení k maximu a potřebuje uspokojení. Partnerku miluje pomalými a energickými pohyby, ale měni přitom polohy i místo. Bere si ji, když ona leží pod ním, pak ji opatrně obrátí a miluje ji zezadu. Vezme ji na ruce, přitiskne ji proti stěně a bere si ji vestoje, případně ji položí na zem a celou svou silou na ni dolehne.
Střelec nemá určité schema, podle něhož by se miloval. Cele se přizpůsobí partnerčiným přáním, pro to má jemný cit. Žena, která žije s mužem Střelcem delší dobu, by mohla potvrdit, že má vždycky po ruce nějaké překvapení. V sexu nesmí být nuda, a proto si stále vymýšlí něco nového.
Muž Střelec je přístupný čemukoli, co ještě nezná. Rád s partnerkou vyzkouší všechno možné. Dá se s ním zažít sex, který je jednoduchý, napínavý i uspokojivý. Nechat se lovit a polapit Střelcem může přece jen být krásné. Žena se pak může cítit jako královna džungle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama