Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

STŘELEC - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 22:03 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Žena - Střelec
Při volbě svých milenců je velkorysá. Postačí, když ji muž přitahuje jen nějakou svou vlastností - svým nadšením nebo smyslem pro humor. Bezstarostně jde od jednoho sexuálního zážitku k druhému, takže vše spočívá na přátelském základu.
Není schopna hlubokého citového spojení, řídí se jen náladou svých romantických sklonů. S láskou si hraje. Každý nový partner je žeton, který na zelenou plsť rulety hodí tam, kde doufá, že je šťastné číslo. Nedaří-li se jí nějaký poměr, uvažuje filozoficky.
Záhy přijde jiný milenec - proč tedy oplakávat ztracenou lásku? Je ješitná. Ve svých středních létech bude zřejmě prvá, která navštíví salon chirurgické krásy. Chce se bavit a být bavena. Nudu netrpí. Co na srdci to na jazyku. Je čestná, dobromyslná a velkorysá.
Má ráda svobodu a musí cestovat. Stále potřebuje změny a podněty. I když je šťastná, nemůže být šťastná sama. Potřebuje diváky, kteří vidí její štěstí. Jde ráda s mnohoslibným sexuálním partnerem, ale mnohem více se zajímá o přátelství, výměnu myšlenek a romantická dobrodružství.
Nikdy se nejeví jako usedlá. Její příbytek má vesměs vzhled, jakoby právě odněkud přišla nebo někam chtěla jet. Ráda čte v novinách rubriku "seznámení".
Se svou schopností nadchnout se, spolupracovat, se svým smyslem pro humor a nadáním rychle chápat, je radostí pro každého muže. Je dobrou posluchačkou a muži, který má rád sport a dobrodružství, je dobrou kamarádkou.
Ráda blafuje, jakoby všemu rozuměla, ačkoliv o věcech mnoho neví. Její otevřenost v záležitostech srdce mnohé muže mate. Někdy nedovede odolat impulsům hovořit o jiných mužích a milencích, které poznala, a to i o těch, kteří ji zklamali. To je snad důvod, proč některé končí jako staré panny.
Její netrpělivá impulsivní bytost jí samé učiní čáru přes rozpočet. V životě by se jí vedlo lépe, kdyby prostudovala své síly a slabosti. Na rady a varování jiných však nedbá.
Jeví se, jakoby sama dovedla vzít své záležitosti do svých rukou, ale to je pouze klamný dojem. Jestliže muže opravdu miluje, stává se na něm závislou. Opustí-li, může se zhroutit. Snadno se o ni může ucházet řečník.
Proto se někdy stává obětí nesvědomitých mužů, zatímco správný muž u ní nenajde sluchu. Je nezralá a nejistá, lehkomyslná a nestálá, těžko pochopitelná. A téměř ji není možno zvládnout.
Přední místo pro hry lásky u této ženy je volná příroda. Není pro ni nic lehčího než láska pod stanem, v obytném voze nebo na pobřeží. Mnoho těchto žen nalézáme v táborech nudistů.
Vychutnává sex, není pro dlouhé předehry. Její zájem platí hlavně pro vlastní uspokojení. Nemá nic proti předehře, ale více se jí hodí, když hlavní představení začne co nejdříve.
Je schopna několikerého, i když ne příliš hlubokého orgasmu. Někteří muži její jednání v posteli shledávají jako netaktní. Lze říci, že vůči milenci může být opravdu dosti netaktní. Pokud neobdrží, co si přeje, uspokojí se sama a dívá se na něj spatra. Má ráda, když její partner ztratí sebeovládání. Toho mnohdy dosáhne technikou start - stop.
Když muže přivede téměř až k nejvyššímu bodu, zvolna si na něj lehne a když již dospívá k vrcholu, stáhne se zpět. Nevadí jí, je-li muž hotov dříve. Vždy najde cesty a prostředky, aby si přišla na své a je záhy opět ochotná začít znovu. Má ráda dobu po souloži, kdy vedle muže leží nebo sedí, případně si klidně pokuřuje, nebo něco popíjí a hovoří s ním o prožitém potěšení.
Její základní nesnáz spočívá v její neschopnosti plně a zcela se odevzdat jedinému zážitku. Bez výběru poletuje od jednoho k druhému, příliš neodporuje, nenalézá však také mnoho uspokojení.
Má málo zážitků s opravdovým citem. V opaku ke svému mužskému protějšku experimentování tato žena nepřeje. Nezajímá se příliš o vonné spreje, elektrické vibrátory a podobné hračičky.
Přednost dává "vyzkoušeným a pravým" formám sexuality a neodchyluje se k variacím, které pokládá za výstřední a které ji i odpuzují. Její nenucený postoj k sexu může vést k tomu, že začne provozovat sex jak s muži, tak ženami - nebo se všemi. V lesbickém vztahu přijímá vesměs roli muže. Z nějakých důvodů může být při tom někdy krutá, ba až sadistická. Chce uspokojit hlavně sebe.
Žena ve Střelci "Ať žije velkorysost"
Při hledání toho "pravého" ujde žena ve Střelci dlouhou cestu, která jí přináší mnoho zkušeností, ale také mnohá zklamání. Jde-li o sex, nezná stud ani zábrany. Vydává se na lov, aby si ověřila své smyslné choutky, ale také aby došla naplnění a klidu.
Jejím zamilovaným místem je volná příroda - tiché místečko v lese, na pláži, případně také v karavanu nebo pod stanem. Takové okolí jí okamžitě dává pocit volnosti a dobrodružství. Cítí se nevázaná a spjatá s přírodou. Žena ve Střelci ostatně nevstupuje do klubu nudistů náhodou. Má také sklon ke skupinovému sexu, ne aby propadla excesům, ale protože to odpovídá její uvolněné nenucenosti.
Na ženě ve Střelci nefascinuje ani tak smyslnost sama jako spíš chuť být smyslná. Vyzařuje z ní otevřenost a ochota ke všemu. Hlavní zájem je u ní soustředěn na uspokojení. žena ve Střelci se za svou žádostivost nestydí, nýbrž jasně dává milenci najevo, co očekává. Leckterého muže šokuje, má pocit, že se toho na něm chce trochu moc.
Kdo je přesvědčen, že ženy vždycky vyžadují dlouhou něžnou předehru, mýlí se. Žena ve Střelci potřebuje k vydráždění jen málo. Pro ni je nejdůležitější, aby nebylo příliš krátké hlavní představení. Někteří muži ji pokládají za netaktní. Ale proč vlastně. Ona si chce pouze přijít na své - stejně jako on. Orgasmus ostatně není jen výsadou mužů.
Ženě ve Střelci se většinou líbí, když si partner pohrává s jejími vlasy a později ji laská na hýždích a stehnech, v těchto místech je obzvláště citlivá. Z energické ženy ve Střelci lze udělat předoucí kočku, stačí jen vzít do dlaně trochu oleje a krouživými pohyby jí pomalu masírovat citlivé partie pleti.
Žena ve Střelci si ze svého partnera ráda vystřelí a vychutnává, když ten nad sebou ztrácí vládu. Používá při tom jakousi techniku neustálých přestávek. Když ho pomocí fellatia dovedla téměř k vrcholu, zanechá své hry, lehne si něj, nikoli proto, aby do ní mohl vniknout, ale aby mohla sledovat, jak se partner v téměř nesnesitelné touze přestává ovládat.
Není divu, že s ní mnoho mužů dosáhne vyvrcholení předčasně. Kdo se dokáže natolik ovládnout? Žena ve Střelci si z toho ostatně nic nedělá, ona si už na své přijde. Stará se jen o to, aby partner nepředstíral únavu, a nechá ho na pokoji, až když se cítí uspokojená. Pokud se jí to nepodaří, postará se o to vlastníma rukama.
Žena ve Střelci se sice dokáže obejít bez delší předehry, nikoli však bez něžné hodinky poté. Nejraději leží v ještě rozválené posteli, schoulená na partnerově rameni, kouří a trochu povídá (třeba i o právě uplynulých radovánkách). Tato žena v podstatě stále hledá něhu a chápavého partnera, s nímž pak tráví společné chvíle mazlení.
Třebaže často dokáže oddělit sex od lásky, když přeletuje od jednoho ke druhému, přece jen to není ono, co hledá. Život je jednou takový a po druhé onaký - a muži také. Přemýšlí nad tím, že v životě neexistuje dokonalost, hledá ji však u muže jako spojení sexu a lásky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama