Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

VÁHY - MUŽ (charakteristika)

3. února 2008 v 22:05 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)

Muž - Váhy

Snaží se o vyrovnanost a soulad. Je spokojen, když svět kolem něj je jasný a v pořádku. Nebývá vesměs atletický typ, sportovní podniky pro něj nejsou. Má rád spíše šachy a podobné hry. Je dobrý řečník a to očekává i od jiných.
Je nutno se tedy snažit. Kdo si plete Picassa s Bethovenem, ať raději ani nezačíná. Je přátelský a má cit pro spravedlnost a každému dává šanci. Je taktní, diplomatický, má smysl pro humor.
Protože je od přírody mírumilovný a laskavý, má odpor vůči všemu nespravedlivému. V povolání je skvělým představeným a spolupracovníkem. Snaží se o přizpůsobení a kompromisy k usmíření protichůdných stran. Nerozhoduje se ihned, rád odsunuje těžká rozhodnutí. Někdy potřebuje společníka, který za něj vyřizuje jeho úkoly.
Chce, aby šlo vše podle něj, ale mírnou cestou. Má správnou intuici, není radno ho klamat, nebo mu házet písek do očí. Zná realitu věci a pokud jde o prohlédnutí motivu, má rentgenový zrak. Když člověka prohlédne, bude se snažit pochopit jeho pohnutky. Nerad dělá scény. Má rád krásu, architekturu, malířství, hudbu, divadlo i ženy.
Při namlouvání používá šarm jako zbraň. Dovede ženu získat, avšak je zde problém. Když je již připravena, neví, zda ji chce nebo nechce. Příčinou jeho nerozhodnosti je, že v pravém okamžiku uvažuje o všech pro a proti. Vše musí být dokonalé.
Při nejmenší pochybnosti znovu vytahuje všechny registry. Některé ženy to mají rády tak, že tato muka úmyslně prodlužují. Komu se podaří tohoto muže vlákat do postele, pozná, že se to vyplácí. Zde je rozhodný. Chce svou milou uspokojit i kdyby to mělo trvat celou noc.
Podle jeho mínění jsou muž i žena v posteli rovnocennými partnery a on má trpělivost uspokojit všechny potřeby. Světlo je nutno ztlumit, vulgární chování není na místě. Žena může jen naznačit, co si přeje a je jí vyhověno. Tento muž snadno reaguje na chválu a lichotky.
Dobře volenými poklonami se dá zlákat ke všemu. Z hloubi duše se protiví zranit city druhého a agresivní ženě je vydán na milost a nemilost. Pro ženu, která ví, co chce, je hračkou to od něj získat. snadno se zamilovává a nesnadno se dostává ze zápletek, protože nemá rád citové výbuchy.
Žena, která mu udělá scénu, vyhrává hádku ještě dříve, než ji začne. O děvčata mívá zájem již v ranném věku - zájem, který ho drží po celý život - ale je zrozen i pro manželství. Je snadné poplést mu hlavu, ale plány pro sňatek je nutno připravovat bez něj. Nezabývá se rád podrobnostmi, které ho zneklidňují. Má rád, když je žena klidné mysli, bez velkých výkyvů.
Nesnadno rozeznává mezi přátelstvím a láskou. Ale chce vlastnit. Žena nemůže flirtovat s jinými muži. Má rád ženy pěkně oblečené, s dlouhými vlasy a vlhkými rty. Dobrý tip: Když se žena snadno svléká, pak neodolá.
Zde se žena musí ujmout vedení, ale nesmí zapomenout, že muž chce být příjemný. Velmi se snaží, aby ženu přivedl k orgasmu a při správné odezvě může správně postupovat. Netrpělivost není na místě.
Je-li rozčilen, prostě přestane a pak je malér! Čím je žena náruživější, tím obezřetněji musí postupovat. Jeho hravost může vést ke vzrušující předehře, když se prostě ponechá v jistotě a vychutnává se. Kombinace umění lásky a klidu zaručuje plné uspokojení.
Zná anatomii ženy, má živou erotickou fantazii a správnou intuici. Je dosti vytrvalý. Je pomalý. Ale stálý a jeho partnerka pocítí uspokojení zřejmě jako první. Umí navodit atmosféru tak, že žena plane, ještě než ji začne svlékat. Při předehře je trpělivý, jemný a plný fantazie. Nenechá se strhnout.
Při věci samotné je cílevědomý, silný a má více vytrvalosti, než žena může požadovat. Ví, co žena vnímá, když používá prstů a jazyka a hraje si s jejím tělem, jak umělec se svým nástrojem. Jeho obvyklá technika: lehce jazykem hladí hráz za pochvou. To žádnou ženu nenechá chladnou!
Ta, která se tom uvolní a dovede trpělivě vychutnávat, je pro něj ideální partnerka. Když předehra trvá déle, může se žena pak jemně a nenápadně ujmout vlády. Váha-muž nechce být komandován ani v ložnici. Vše, z čeho má radost, mu působí i potěšení. Než hra začne, chce přesně vědět, co se od něj očekává. Pak se před ničím nezastaví.
Věrný není. Protože má jen málokdy hluboké city, jeho vztahy lásky jsou vesměs povrchní. Nevidí nic špatného v tom, když udržuje dva poměry současně. Zálibně sleduje hry lásky jiných osob. Rád se prohlíží v zrcadle, nebo sobě a partnerce nasazuje masku k vyvolání domu dvou cizích osob. Rád pomalovává některé části svého těla a přitom se erotizuje.
Někteří tito muži zachycují scénu v ložnici na video a pak si ji s potěšením pouštějí. Jsou znalci erotické rafinace a mají zálibu v různých variacích. Na ženy působí velmi přitažlivě.
Je zde však i dost bisexuálních mužů. Jsou přístupni všem kombinací. Cítí se dobře i v trojúhelníku. Následkem své hojné sexuální abstinence - čeká na vhodnou náladu - zná mnoho způsobů sebeukojování a přicházejí mu na mysl různé prostředky a cesty k podnícení fantazie.
Muž ve Vahách "Tichá voda břehy bere"
Žena by již předem měla vědět, Že se musí sama chopit iniciativy, má-li si s mužem ve Vahách užít tělesných radostí, ale nesmí ho překvapit, i když jeho chladnou erotiku svou fantazii roznítí.
Tento muž jde jen zřídka s nějakou ženou do postele ještě týž večer, i kdyby mu popletla hlavu jakkoliv. A i když svou milenku celé týdny neviděl, zdaleka to ještě neznamená, Že z ní po pozdravu hned strhá šaty, naopak, možná se jí ani nedotkne.
Vždy zůstává poněkud zdrženlivý, neboť muž ve Vahách chce být veden, obzvláště do ložnice. Člověk by ani neřekl, že se pod tímto znamením rodí většina gigolů. Ale to jen tak mimochodem.
Chce-li partnerka muže ve Vahách vzrušit, měla by ho hladit nebo masírovat na hlavě. Přitom on konečně vypne, zapomene na své obchody a zcela se odevzdá tělesným příjemnostem.
Tato stimulace se klidně může provádět energičtěji, protože něžné dotyky ho znervózňují. Hlavně si však počínat pomalu! Pro muže ve Vahách milostný akt neznamená spěch, nýbrž zážitek. Čím je žena vášnivější, tím více by se měla ovládat.
Stačí, když začne a naznačí mu, jakým směrem se dát. Například: Rozhodně by se neměla hned svlékat. Jemu se líbí, když si něco ponechá na sobě. Pak se v určitém momentu zbaví zábran. Třebaže se tomu nechce věřit, muž ve Vahách má živou erotickou fantazii.
Je známo, že tichá voda břehy bere. Ženy zná dobře a intuitivně vycítí i jejich nejtajnější přání. Při dlouhé předehře brzy a bezpečně najde její erogenní zóny, zatímco ona relaxuje a vychutnává jeho doteky. Muž ve Vahách dobře ví, co partnerka cítí, když jí zkušeným jazykem putuje po těle. Vůbec je přívrženec orálního sexu.
Při milostné předehře si muž ve Vahách počíná velice něžně a vynalézavě, vulgaritu odmítá. Očekává však, že partnerka své přání vyjeví a nebude projevovat nemístný stud.
Na partnerčino přání dokáže být také cílevědomější a energičtější. Pokud jí jeho předehra připadá příliš dlouhá, smí se klidně, ale taktně ujmout vedení. Muž ve Vahách má nejcitlivější místa na dolní části zad. Vzrušuje ho, když mu partnerka probírá obratel za obratlem a pak pomalu přechází na hýždě. Líbí se mu také hravé popleskávání nebo dokonce drobné štípání, klidně to může i trochu bolet.
Hýždě nejenže patří k jeho erogenním zónám, ale sám také rád pozoruje partnerčin zadeček. Nejraději volí takové pozice, při nichž má na ně výhled. Takřka k extázi ho přivádí, když může sledovat vzrušení partnerky, ležící uvolněně na břiše s nohama doširoka roztaženýma. Rád ji také stočí do klubíčka a miluje ji zezadu, zatímco ona má kolena až u ňader. Dává mu to pocit, že ji cele vlastní, současně vnímá její pot, je blíž její rozkoši.
O své fantazii mluví muž ve Vahách jen zřídka. Lze s ním dlouho žít, opravdu ho však člověk nikdy nepozná. Koho by napadlo, že tento muž, s nímž celá léta žije, tajně touží po ženách v uniformě nebo že ho vzrušuje tetované tělo. Většinou se podvolí požadavkům své milované a také dává najevo, že mu to dělá radost.
Ale protože to je introvert, nikdy si jeho partner nemůže být stoprocentně jistý. Jaké tajemství se mu skrývá za chmurným čelem, to se lze jen stěží dohadovat. Někdy je to touha po přísné a krásné ženě, která je dokonalá a všemi mastmi mazaná vůdkyně. Jako přísná paní mu nařídí, co má dělat. Sama s ním provádí věci, jež ho překvapují, ale líbí se mu.
Muž ve Vahách si také často přeje vztah v trojúhelníku, zvláště když jeho city k partnerce nejsou příliš hluboké. Již od puberty si tajně přeje vztah v trojúhelníku, zvláště když jeho city k partnerce nejsou příliš hluboké. Již od puberty si tajně přeje dovádět v posteli se dvěma ženami. Pokud by to nemohl uskutečnit, spokojil by se s velkým zrcadlem, v němž by mohl sledovat sebe i ji. To by mu zprostředkovalo iluzi, že se jich na aktu podílí víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama