Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

VÁHY - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 22:06 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Žena - Váhy
Tato žena se vyznačuje krásou, jemnou pletí a odmítáním všeho neatraktivního. Má instinkt pro vznešenost, vystupování a odívání, používá nápadný drahý parfém, miluje klenoty a přepych.
Obdivuje krásu ve všech jejích projevech, v hudbě, výtvarném umění, architektuře i lidech. Její příbytek je vždy elegantní. Tento náročný postoj se vztahuje i na muže. Má převyšovat její hodnotu. Kdo v sobě tuto hodnotu necítí, ten ať jde této ženě raději z cesty.
Ona se vidí jako na obrazovce, kde jsou pozorovány všechny její pohyby a všichni se mohou těšit její krásou, kterou chce stále zlepšovat. Nedá se popřít její vrtkavost. Dovede k sobě připoutat každého muže, kterého potká, záhy však začne s dobýváním jiného.
Dovede zapomenout rychleji než zrcadlo. Odpuzuje ji vše neatraktivní. V nemilost ihned upadne muž, který vyšel z formy, nebo je nedbale oblečený. Její estetický nárok se vztahuje až na mužovy nástroje lásky. Přednost dává umělcům, hercům, zpěvákům, spisovatelům, malířům a hudebníkům před obchodníky.
Mnohdy se o muže zajímá jen proto, že chce být obdivována, že chce, aby někdo hladil její malé "já". Vždy chce být drahokamem zasazeným přímo ve středu.
Nechce být drážděna. Byla pozvána na sedm, ale ve čtvrt na osm ještě klidně pokračuje ve svém mejkapu. Každá společenská událost je pro ni příležitostí, aby se blýskla jako hvězda. Objeví se jako kometa a ten dojem mají i jiní. Není-li vše podle ní, může být malicherná a nabručená. Očekává dokonalost a nadává na všechny nedostatky nedokonalosti.
Hovory o penězích ji nudí. O peníze má zájem jen proto, že si za ně lze koupit klenoty, ozdoby, oděvy a kožichy. Má ráda zábavné knihy, filmy s dobrým koncem, pokoje ozdobené květinami a ráda naslouchá lyrické hudbě. Za příznivých okolností může být velmi čilá. V maličkostech je pečlivá, především, pokud jde o ozdobu její osobnosti.
Striktní příkazy neposlouchá, probouzejí v ní svévoli. Čím více tlaku, tím více odporu. Přátelská slova a jemné přemlouvání jsou jediným prostředkem, jak zlomit její odpor. Navenek je ženská, ale i vychytralá. Její nerozhodnost může jít tak daleko, že pasivně očekává vedení. Je mnohostranná, fascinující a svůdkyně.
Zde se žena musí ujmout vedení, ale nesmí zapomenout, že muž chce být příjemný. Velmi se snaží, aby ženu přivedl k orgasmu a při správné odezvě může správně postupovat. Netrpělivost není na místě
Milenci ženy ve Vahách by neměl chybět smysl pro efekty. Snad by to pro něj nemělo být tak těžké, neboť její ženské půvaby koneckonců poskytují dost podnětů. Dává totiž partnerovi od začátku na vědomí, že není žádnou pevností, již musí násilím dobývat.
Miluje dlouhou inscenovanou předehru, při níž by muž měl vnímat a obdivovat její krásu. Může to klidně protahovat, protože ona nespěchá. Laskání až do nemožnosti, milostná báseň, vroucí přání šeptaná do ucha, to všechno lze, jen to prosím musí mít styl. Svádění je pro ženu ve Vahách uměním, a běda tomu, kdo je dokonale neovládá!
Žena ve Vahách "Akt se zrcadlem"
Žena ve Vahách si je vědoma svého sex-appealu. Vystupuje ostatně jako smyslná žena. Nejenže se jí pod průhlednou halenkou rýsují holá ňadra a pohazuje hýžděmi, až se jí musí každý kolemjdoucí vyhnout, ale také vzbuzuje dojem, že svou krásu ráda rozdává.
Vlastními půvaby tedy neskrblí. Také jiní by si měli přijít na své - to především vyplývá z jejího exhibicionismu. Proti tomu nelze nic namítat, neboť se nedá přesvědčit, že by zdravá sebeláska byla špatná věc. Žena ve Vahách je smyslná žena, a když se jí zmocní touha, dává to znát. Stačí, aby utrousila malou poznámku, a muž se její výzvy okamžitě chopí.
Ženě tohoto znamení nelze upřít smysl pro dramatičnost. Světelné efekty (pomocí lamp nebo svícnů), stropní odrazy na velkém zrcadle nad vodním lůžkem, všechno je u ní možné. Rozhodně to nevyhovuje každému, ale jednou se to vyzkoušet dá. Leckdo přitom objeví zcela nový způsob erotické stimulace. Ženu ve Vahách obzvláště vzrušuje tělesná masáž.
Masírování na nejcitlivějších místech ji rychle přivádí k vrcholu, neboť ona dovede své tělo, především pohlaví, neobyčejně ovládat. Na své centrum rozkoše se soustředí natolik, že dosáhne orgasmu, kdykoli se jí zachce. Není to však egoistka. Kdo jí poskytne tolik dobrého, toho odmění. Rozumí nejen vlastnímu tělu, nýbrž vytuší také - především rukama - potřeby partnerovy.
Muž u ní nesmí projevit žádné animální sklony ani si nesmí počínat hrubě. To nenávidí. Partner by si také neměl pohrávat s jejími vlasy nebo je cuchat. Toho se může odvážit jen někdo, k němuž má naprostou důvěru a u něhož má pocit, že se nemusí vůbec kontrolovat, což se stává jen zřídka.
Nejdůležitější je, aby partner během milostné hry obdivoval. Žena ve Vahách se často ocitne u fetišistů, kteří zbožňují její nohy, ruce, ňadra. Kdo setrvá v hodinových chvalozpěvech, získá si její srdce - i tělo. Tuto ženu je třeba zahrnout komplimenty, což jí lichotí nejen jejímu sebevědomí, ale také ji to vzrušuje.
A co lze ještě dělat s krásnou ženou? Samozřejmě ji rozmazlovat. Po vydatné masáži by měl partner připravit vonnou pěnovou koupel, v níž by si s ní měl dát sklenku šampaňského a opět jí šeptat do ucha, že je nejsvůdnější žena, jakou zná.
Později, v měkké posteli (ona potřebuje pohodlí), by měl pomalu zkoumat obrysy jejího těla, od ňader k pasu přes hýždě až k měkkým chloupkům v ohanbí. Velice ji také vzrušuje, když jí položí své pohlaví mezi ňadra a ona cítí jeho obliny, teplo a měkkost.
Milování se ženou ve Vahách je něžná hra, při níž jeden druhého hýčká, kdy lze tonout v nekonečné smyslnosti. Jestliže jí muž neustále dokazuje, že jen ona je dokonalá žena, povznese ho v ložnici do sedmého nebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama