Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít....!!

VODNÁŘ - ŽENA (charakteristika)

3. února 2008 v 22:27 | angel4ewer |  PRAVDIVÉ EROTICKÉ HOROSKOPY:)
Žena - Vodnář
Nechce být pokládána za objekt sexu. Není snadné vyhovět jejímu vysokému měřítku. Bezpodmínečně požaduje, aby jí milenec věnoval patřičnou pozornost. Nespěchá.
Při prvním setkání vesměs nekončí ihned v posteli. Snad ani druhé setkání nepřinese milování. Není stydlivá, ale je nutno ji přesvědčit, že se na ni nepohlíží jako na příležitostnou milenku.
Je vnímavá a má silný intelekt. Je oduševnělá. Přátelé ji podněcují. Je ráda mezi lidmi, je společenská, ráda přijme pozvání do společnosti. Protože je v základě čestná a otevřená, nechce lhát.
Zaplétá se do života jiných a to s velkou oddaností. Někdy uděluje rady, které nejsou ani žádoucí, ani potřebné. Mužská práce jí nevadí. Je-li to nutné, vezme práci jako automechanik, cestář nebo zedník. Mnohdy se nachází ve vyšším postavení. Odpovídá na výzvy a vítá každou novou příležitost, přejímá každou novou zodpovědnost, protože je přesvědčena, že se může vyrovnat se všemi požadavky.
Protože je inteligentní, necouvne před žádným pokusem, pohnutky jiných chápe a má vesměs úspěch. Nejlépe se rozvíjí ve spolupráci s jinými, což je vlastnost, kterou chytří lidé dovedou ocenit. Jako pravé humanistce jí leží na srdci problémy světa.
Je možno ji spatřit v předních řadách boje za sociální spravedlnost, je vždy na straně utiskovaných. Její vrozená vnímavost a soucit ji činí citlivou pro útrapy jiných. Nenáleží však k dobrodincům, stavějícím se na obdiv, kteří za svou snahu požadují uznání a lásku. Do práce se ponoří natolik, že lidi, pro které pracuje, ztrácí z očí.
Především však má odvahu stát za svým přesvědčením a zůstat mu věrná až do konce. Při nezdaru projektu není sklíčená, protože i z neúspěchu se lze učit jako z úspěchu. A vždy je možno začít znova. Je okouzlující, zábavná, plná fantazie, ale může být také i svévolná.
Mnoho těchto žen věří na okultní vědy a není možno je odvést od jejich víry v nadpřirozeno. Jsou-li přesvědčeny, že něco ví, pak argumenty, ani nic jiného je nezviklají.
Protože tato žena má hlubokou potřebu lásky a přátelství, je pro ni druhé pohlaví přitažlivé. Hledá však jen dokonalého společníka a má potíže s rozhodováním se. Následkem toho se vesměs vdává později a její volba překvapuje její konvenční přátele.
Své konzervativní známe vesměs šokuje svým postojem. Vyhlédne si muže, který jí umožní cítit se opravdu jako žena. Rasa, barva pleti a náboženství zde nehraje roli. Má ráda pěkné věci, včetně všech částí lidského těla. Je nutno jí říci, jak krásné je její nahé tělo. Potřebuje obdiv. Je pořádkumilovná.
Než se muž vyhrabe z postele, sama vstane a dává vše do pořádku. Může však být i nervózní, ba i bručivá. Rovněž i dosti marnotratná a ve vztahu k osobnímu pohodlí i výstřední. To však neuznává za chybu.
Ty lidi, kteří svůj život věnují honbě za penězi, má za výstřední a nenormální. Peníze jsou pro ni k vydávání - je možno si za ně koupit žádoucí. A činí vše, aby dostala to, co pro ni žádoucí je.
Startuje pomalu. Živočišný pud nestojí u ní v popředí, naopak. Lásku idealizuje, zjemňuje ji. Zpočátku v posteli lze od ní očekávat zdrženlivost, ale když se probudí, je u ní vše možné. Je mimořádně obrazotvorná a tvořivá a líbí se jí vyzkoušení nových cest rozkoší.
V příručce sexu není nic, co by nevyzkoušela a z již známých variací učiní variace nové. Použije vše, co zvýší potěšení jejího milence. Je možno jí dát jen návrh a již je pro.
Zahrnuje milence něžnostmi. Její teplo a její porozumění působí povzbudivě především na zaražené muže a při impotenci psychického původu. Je dobrou společnicí v posteli i pro starší muže, kteří mají těžkosti. Někdy tyto ženy přicházejí zkrátka, protože jejích snaha líbit se zastiňuje jejich vlastní potřeby.
Jsou-li zklamány, hledají ulehčení v sebeukájení. Tato žena dovede ulehčit i mužům, kterým jejich manželky již nerozumí. Má ráda duši muže stejně jako jeho tělo. Mnohé tyto ženy praví, že duší muže je jeho erotický orgán, proto ho jemně masírují. Dovede i očními řasami hladit penis muže, až se ztopoří.
Její zvláštní slabost pro starší může vést k trvalému poměru. Obětuje se pro kohokoliv. Toto "pochopení" se rozprostírá i na ženy. Mívá lesbický poměr snad jen proto, že nemůže snést, když její přítelkyně trpí nedostatkem sexu.
Žena ve Vodnáři "Sex ve vodě"
Nikdo by to sice do ní neřekl, neboť je tolik mužů, kteří ji obklopují, ale ona sama je jako kaktusový květ, jenž rozkvétá jen zřídka. Ale když konečně rozkvete, vydá nejkrásnější květ.
Její živá fantazie už dávno rozehrála všechny možnosti, jež svět smyslnosti může nabídnout, ale než tu či onu otestuje, může to trvat dlouho. Je to jenom tím, že je tak vybíravá. Líbí se jí mnoho mužů, ale ten, který ji skutečně uspokojuje, je zřejmě tak vzácný jako perla v mušli.
Kromě toho by jí měl mít co nabídnout: dobrý vzhled, což neznamená, že by toužila po nějakém svalovci, dále inteligenci, vnímavost a vtip. Kdyby měla některá z těchto vlastností chybět, spí raději sama.
Pro ženu ve Vodnáři není v popředí živočišný pud. Naopak, ona idealizuje lásku a sex je pro ni nejkrásnější, když je s tímto ideálem spojen. Potřebuje něhu.
Muž, který ji chce skutečně okouzlit, by v ní měl již dříve nějakými doteky podnítit fantazii a vzbudit touhu, například tím, že jí jemně vezme za paži nebo si pohraje s jejími vlasy.
Má ráda, když se jí během rozhovoru dívá hluboko do očí a skládá jí poklony. Ne že by se to nelíbilo každé ženě, ale pro ženu ve Vodnáři je to ještě mnohem důležitější a snad je to i důvod, proč si u halenky rozepne o knoflíček víc.
Když je už jednou jaksepatří vyrušená, pak je možné všechno. Po opojné oslavě se šampaňským zmizí se svým galánem v taxíku. Nechá si líbit leccos, jen to nesmí být nestoudné.
Při nesprávném pohybu je zaručeně po milostné noci. Partner musí předem přesně cítit, zda to ona připustí (předpokladem je tedy dokonalá vnímavost!). Také v takových situacích v ní ožije tvořivost a její nápaditost pak nezná meze.
Mnohem více ji nadchne, když ji partner vyjde vstříc. Nejlíp by jí měl začít šeptat do ucha spoustu návrhů již ve výtahu nebo na schodišti, které vede přes čtyři poschodí k jejímu bytu. Tak se dostane do postele aspoň v té správné náladě.
Ale okamžik, prosím! I když je partner již velice vzrušen, nesmí zapomínat na něhu a ohleduplnost. Žena ve Vodnáři má ráda, když ji partner svléká pomalu a obdivuje přitom její tělesné půvaby.
Jako pravá Vodnářka nemá nic proti společné horké sprše nebo pěnové koupeli ve dvou při svíčkách. Má ráda, když se pomocí vonného oleje do koupele tře o partnerovo tělo nebo když se vzájemně mydlí. Když se může milovat ve vodě, je eroticky ve svém živlu - ale snad by si měla najít velkorysejší místo, než je vana, protože pro vzájemné něžnůstky je třeba dost místa.
Ráda by se natáhla, aby začala dlouhá předehra. Žena ve Vodnáři zachází se svými milenci velice něžně. Snad proto, že ji velmi přitahují starší nebo zdrženlivější muži. Nebo je to spíš přiznání?
Mívá také často poměr se ženatými pány, kteří si jí stěžují na svou frustraci. Při její potřebě dát partnerovi něho ustupují do pozadí dokonce i vlastní požadavky, což se pak někdy zneužívá. Je smyslná, aktivně se dotýká partnerova těla, prsty objíždí jeho obrysy, cítí, kde má napjaté svaly. Také její tělo lze nejlépe dobýt mužovýma vnímavýma rukama.
Žena ve Vodnáři je obdařena hravou fantazií, jíž dává přednost před tvrdým živočišným sexem. Vždy si vymýšlí nové varianty, jak by mohla partnera vzrušovat a laskat, a podobá se přitom moři, v němž vlna za vlnou neustále přináší něco nového. Erogenní zóny má na nohou, na chodidlech, na dolní části zad a na genitáliích. Kromě manuálního laskání v těchto místech vychutnává masáže. Masáž zad rozproudí ve vodnářské ženě krev.
Pak by ji měl partner něžně obrátit, položit pod sebe a pomalu do ní vniknout. Klasickou polohu má žena ve Vodnáři ráda s drobnými obměnami. Většinou uvolněně leží na zádech a nohama objímá partnerův trup. Dolní částí svého trupu vychází lehkými pohyby partnerovi vstříc. Žena ve Vodnáři v sobě nemusí nutně cítit mužské pohlaví, aby dospěla k vrcholu rozkoše. Tip: pokud by veškeré snažení k uspokojení ženy ve Vodnáři nestačilo, přenechte to její vlastní zručnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama